באזזנט

תמונה – פייסבוק

תומכים?

7 מיליון: ינון מגל מתגייס לעזרת נתניהו

על רקע הדיווחים על עסקת טיעון בין היועמ"ש מנדלבליט לראש הממשלה לשעבר נתניהו, העיתונאי ינון מתגייס לעזרתו בגיוס כספים למימון משפטו.

‏בציוץ שפרסם מודיע מגל, "מחר בלי נדר אפתח הדסטרט לגיוס המונים למימון משפט נתניהו. היעד: שבעה מליון שקלים. איש כמתנת ידו".

העיתונאי עמית סגל קרא לנתניהו לחתום, ‏"הימנעות מעסקת טיעון תהיה בכייה לדורות. המשך המשפט הקיים בגלל המחלוקת המצומצמת שנותרה תקלע את המדינה לעוד שנים של כאוס, ומסכנת בחורבן את מורשת נתניהו ואת כל מוסדות אכיפת החוק גם יחד. זה הזמן לצאת מהטוויטר ומאלה משני הצדדים שבלי מדון אין להם דבר בחייהם.'

עוד כותב סגל, ‏"אם מישהו חושב שבתום המשפט הצד השני ישתכנע, טעות בידיו. יש רגעים שצריך לעשות את מה שנכון. יישאר הויכוח להיסטוריונים, בלי להמשיך את מסע ההשמדה ההדדי."

העיתונאי ינון מגל התומך בעסקת טיעון, "‏אם אין שוחד ואין כלא ואין קלון!! ויש חזרה לפוליטיקה!! (כמו אצל דרעי) אז זו כניעה ודגל לבן של הפרקליטות!"

מגל מוסיף, "אני אתמוך בעסקה, ואתם הגיבורים, המתנגדים בכל מחיר לעיסקה. יש לי רק בקשה אחת אליכם, אל תהיו גיבורים על הגב של נתניהו בן ה72. תהיו גיבורים על הגב שלכם! בברכה".

העיתונאי יאיר שרקי התנגד בתקיפות, ‏"עסקת טיעון היא חרפה מוסרית: היועמ״ש טען שנתניהו קיבל שוחד. נתניהו טען שתפרו לו תיק. ההצדקה היחידה להשאיר את הטענות ההדדיות באוויר, היא ההבנה שגם הכרעה משפטית לא תשכנע את המחנות שמבוצרים בדעתם מלכתחילה. ובעיקר מחיר הקרע בחברה הישראלית. השאלה אם עסקה תסיים את הדימום או תנציח אותו"

גם העיתונאי שמעון ריקלין הגיב, ‏"ערב טוב לנתניהו. הלכנו יחד בטוב וברע. בהישגים העצומים שלך. אבל גם באישומים שהעלילה עליך האוליגרכיה. תמיד היינו שם קהל תומכיך העצום לצידך. כי ידענו שאתה מנהיג נדיר. ושהם משקרים. המאבק שלך הוא המאבק של כולנו. לביעור הרע במערכת המשפט הרקובה. לצדק. בבקשה אל תחתום איתם על שום הסדר

עוד כתב ריקלין, "‏אדוני ראש הממשלה לשעבר נתניהו. אתה מנהיג ענק. אבל השליחות שלקחת על עצמך בתמיכתנו. גדולה אפילו יותר ממך. אל תלך להסדר עם כוחות הרוע והרשע ובכך תיתן להם הישג בהזזתך והם יוכלו להמשיך במעשיהם הנלוזים"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.