באזזנט

תמונה – קובי גדעון לע"מ

לא רוצים קלון

אשת הברזל: שרה נתניהו מתנגדת לעסקת טיעון

העיתונאי עמית סגל חושף בראיון עם ינון מגל ובן כספית, את חילוקי הדעות במשפחת נתניהו האם לחתום על עסקת טיעון עם הפרקליטות רגע לפני סיום כהונתו של היועמ"ש מנדלבליט.

לדברי סגל, שרה נתניהו ובנה אבנר, מתנגדים נחרצות לחתימה על ההסכם. מנגד, יאיר נתניהו כן תומך בחתימה על הסכם הטיעון.

העיתונאי ינון מגל פיזר רמזים והודעות תמיכה בשרה נתניהו המתנגדת להסכם, "שרה אשת הברזל. וַיֹּאמֶר אֱלֹהִים אֶל אַבְרָהָם, כֹּל אֲשֶׁר תֹּאמַר אֵלֶיךָ שָׂרָה שְׁמַע בְּקֹלָהּ"

אמש דיווח העיתונאי אמנון אברומוביץ', כי בכירים בפרקליטות דורשים מנתניהו הודעה במעמד אישור ההסכם אם יהיה או במכתב צד, "הנאשם יחזור בו מהמתקפות שלו על המשטרה והפרקליטות ויכיר בניקיון הדעת שלהם, ניקיון הכפיים שלהם והענייניות. ושלא הייתה רדיפה או אפלייה כל שהיא".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.