באזזנט

תמונה – תאגיד השידור כאן 11

מה דעתכם?

זעם בימין: פרס ישראל לשחקן שכינה את מצביעי הליכוד בהמות

שרת החינוך יפעת שאשא ביטון הודיעה היום כי חתן פרס ישראל בתחום התיאטרון והמחול לשנת תשפ"ב הוא השחקן והבמאי עודד קוטלר.

ועדת הפרס ציינה כי, "הפרס יוענק לקוטלר על פועלו והישגיו פורצי הדרך בתחום התיאטרון הישראלי כשחקן, במאי ומנהל אומנותי.

כזכור, קוטלר כינה את מצביעי הליכוד "עדר בהמות" בנאומו נגד שרת התרבות דאז מירי רגב, "תארי לך, גברת רגב, את עולמנו-עולמך שוקט, ללא ספר, ללא מוזיקה, ללא פואמה, עולם שאין מפריע בו, אין מפריע ללאום לחגוג 30 מנדטים שאחריהם צועד עדר של בהמות מלחכות קש וגבב".

ח"כ שלמה דרעי מהליכוד תקף, ‏"זו חרפת ישראל לתת את פרס ישראל לאיש הבזוי הזה. זהו פרצופה של הממשלה הרעה הזו. שנאה, קיטוב, רוע. תתביישו לכם!".

‏מתן פלג, יו"ר תנועת 'אם תרצו' הגיב: "‏עודד קוטלר, האיש שכינה 30 מנדטים של מצביעי הליכוד בשם 'עדר בהמות', זוכה בפרס ישראל לתיאטרון. החיזיון הזה, של אליטה פוסט ציונית המעניקה לעצמה פרסים חסרי משמעות בעת שקיעתה, כל כך גרוטסקי ומעורר רחמים, שלא ניתן לעשות דבר אלא למחוא כפיים ולהתענג על ירידתה לתהום הנשיה. שקיעה מהנה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.