באזזנט

תמונה – פייסבוק

רץ ברשת

משה נוסבאום הופתע: "אינשאללה יהיה לך פנצ'ר"

גבר אלמוני תיעד את עצמו מקלל ומגדף את העיתונאי משה נוסבאום מחדשות 12.

בתיעוד נראה נוסבאום יושב ברכב כשלפתע ניגש אליו בחור אלמוני ופונה אליו, "אתה נוסבאום, לא?".

נוסבאום שככל הנראה רגיל שמבקשים ממנו להצטלם הגיב, יאללה צ'יקצ'ק סלפי.. הבחור הגיב לו, "חלילה אני לא רוצה להצטלם איתך. רציתי להגיד לך שכל מה שאתה עושה אתה תשלם על זה. זהו, מלמעלה אלוקים יתגמל אותך על כל השנאה לחרדים. יאללה אינשאללה יהיה לך פנצ'ר היום".

העיתונאית טלי בן עובדיה יצאה להגנת נוסבאום שעובר מתקפה ברשתות החברתיות על סגנון הדיבור שלו, ‏"לכל הדוקטורים שמנסים לאבחן מה קרה למשה נוסבאום: שבו בשקט. גם אם הדיבור איטי יותר נוסבאום הוא מופת עיתונאי שמביא מידע איכותי בידיים קשורות ועיניים עצומות. כבוד למנהלי ערוץ 12, שיודעים להעריך אדם שקרע כל זוג נעליים במגרש הקשה הזה שנקרא חדשות. ונוסבאום? איזה פייטר. להוריד את הכובע"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.