באזזנט

תמונה – ארכיון כאן 11

מלחמה בביצה

מסתבך: תביעה של חצי מיליון שקל נגד גיא פינס

השחקן יהודה נהרי הגיש תביעה של חצי מיליון שקלים נגד מגיש הטלוויזיה גיא פינס וקשת שלטענתו פגעו בשמו הטוב, כך פרסם הבוקר העיתונאי ערן סויסה.

כזכור, לפני מספר חודשים חשף השחקן יהודה נהרי בראיון כי מגיש הטלויזיה אסי עזר הטריד אותו מינית במהלך ראיון עבודה בביתו.

לאחר החשיפה שהרעידה את עולם הבידור, פורסם בעמוד האינסטגרם של התוכנית "ערב טוב עם גיא פינס" דיווח על הליהוק של נהרי לסדרה החדשה בכאן 11.

לטענתו, בדיווח שפורסם נרמז שנהרי קיבל את התפקיד החדש בסדרה לאחר שחשף בראיון על ההטרדה שספג מאסי עזר, למרות שבפועל הוא לוהק לסדרה חודש וחצי לפני שהתפוצצה הפרשה בתקשורת.

במכתב התביעה שהגיש עו"ד של נהרי נכתב, "מר גיא פינס פגע בשמו הטוב והוציא את דיבתו של נהרי באמצעות האינסטגרם, וכך פגע בשמו הטוב על ידי הטיית הציבור, עיוות המציאות, ומתן מצג שקרי שהתובע קיבל תפקיד בעקבות דבריו נגד מר אסי עזר. פרסום זה הינו שקרי ופוגעני. אין איך להביע את הזעזוע העמוק ממעשיו החמורים של פינס לייצר אייטם זול על חשבון התובע",

עוד נכתב, "הפגיעה עקב פרסום דברי לשון הרע היא חמורה ועלולה להתעצם בעתיד ולגרום לתובע נזקים נפשיים, כלכליים ותדמיתיים. התובע נפגע עד עמקי נשמתו. נגרם לו ולבני משפחתו מפח נפש רב".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.