מסכימים איתה?

אופירה אסייג מתפרקת ותוקפת: "בושה וחרפה"

תמונה – אינסטגרם

כשהיא נופשת בחופשה יוקרתית במדריד, מגישת הטלוויזיה אופירה אסייג במונולוג כואב על ההפגנות הסוערות בישראל.

במונולוג זועם ברדיו תקפה אסייג את נתניהו, "זה אחד הימים היותר קשים שהיה לי כאזרחית במדינת ישראל. לראות משעות הבוקר את המפגינים יוצאים מחמש לפנות בוקר, מרימים אוהלים בצמתים, מפגינים למען הדמוקרטיה, עוזבים את הבית, את האשה את העבודה את החופש הגדול ואת החיים כבר חצי שנה כדי להפגין למען הדמוקרטיה הישראלית".

תגובות זועמות נגד אופירה אסייג

אסייג הוסיפה ותקפה, "על המכות שחטפו אנשים נשים מבוגרים וילדים שבכו, ראש הממשלה נתניהו צריך להתבייש. הוא צריך להרים את הראש מהשולחן ולהגיד עד כאן. אני לא אתן למדינה להישרף לגמרי. במקום לעשות את זה הוא שותק ונותן לכולנו להישרף ולקבל מכות ולעם להיקרע. ככה נראית מדינת ישראל. בושה וחרפה מה שעובר על עם ישראל בימים אלה".

במקביל, שורת אמנים קראה לציבור המפגינים לצאת ולהשתתף בהפגנות נגד הרפורמה המשפטית. בין המשתתפים, עלמה זק, אניה בוקשטיין, יניב ביטון, רן דנקר, ידידיה ויטל, שני קליין, אבי גרייניק ועוד.

17 תגובות
התגובות המדורגות
החדשות ישנות
Inline Feedbacks
View all comments
חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!