קרדיט מקור

נחשף למצלמות

אבנר נתניהו: "גדלתי עם מנהיג חד פעמי בבית"

עודכן: 22.07.19 בשעה 22:13
חוגגים שנים: בכירי הליכוד ארגנו מסיבת הפתעה לראש הממשלה נתניהו על ששבר שיא בכהונתו בתפקיד ראש ממשלה ועקף גם את בן גוריון. בנו אבנר שלא מרבה להיחשף בציבור כמו אחיו יאיר, בירך בהתרגשות: אני גדלתי עם דמות היסטורית בבית, גדלתי עם מנהיג חד פעמי, עם אדם שמתווה דרך מאוד מאוד ברורה ודרך מעשית" - צפו

נתניהו בנאומו במסיבת ההפתעה אמר לחברות וחברי הליכוד: "לפני תקופת כהונתנו היו אוטובוסים מתפוצצים. האיראנים רוצים שניפול ויבואו לפיד וגנץ כדי שהם יגשימו את השאיפות שלהם"

עוד תקף נתניהו את מפלגת כחול לבן: "הבחירה בסופו של דבר מתנקזת לשאלה אחת: מי יהיה ראש המדינה הבא של מדינת ישראל? מי יהיה ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל? זה יהיה גנץ? (לא.) לפיד? (לא.) בתמיכת ברק? (לא!) בתמיכה של אתם יודעים מי עוד? גנץ-לפיד-ברק, הם? גנץ ולפיד ראיתם את הניסיון… הם חסרי ניסיון, רציתי להגיד חסרי דרך אבל זה לא נכון. יש להם דרך אבל הם מנסים להסוות אותה. פתאום הם תומכים ביציאה מההסכם עם איראן. כן? עם איראן, פתאום! זה לא מה שהם אמרו אז, הם התנגדו לזה, אמרו הסכם טוב, לא מושלם, הסכם טוב. לא צריך לטלטל את הספינה.", תקף נתניהו

חברות וחברי הליכוד עם נתניהו
חברות וחברי הליכוד עם נתניהו

נתניהו המשיך ותקף את יאיר לפיד אישית: "מה הם אמרו גם? יאיר לפיד, המדינאי הדגול, כן? הוא אמר "נתניהו, אתה הורס את היחסים עם אמריקה." שמעתם על הזזת השגרירות לירושלים? על ההכרה בירושלים כבירת ישראל? על הכרה בגולן בריבונות ישראל? "ואתה הורס את היחסים עם אמריקה", מי זה האנשים האלה? איך אפשר להתייחס אליהם ברצינות?"

"וכשהלכנו לבנות, לבנות את הגדר שהצילה את מדינת ישראל, הגדר שאלמלא בנינו אותה היה כאן שיטפון של… היום זה כבר היה מגיע למיליון, מיליון מהגרים בלתי חוקיים. מסתננים לתוך מדינת ישראל, אפשר לסגור את הבאסטה. אנחנו הבאנו את זה. מה אמר הרמטכ"ל דאז גבי אשכנזי? שאלתי את יו"ר ועדת חוץ-ביטחון אז, צחי הנגבי, הוא אמר "גבי בא ואמר לי, הגדר הזאת לא תעשה כלום." אני לא מחקה אותו כל כך טוב. "הגדר הזאת לא תעשה כלום, היא לא שווה כלום." ככה הוא אמר! "היא לא תעצור מסתנן אחד," היא עצרה את כל המסתננים! אפס מסתננים, אפס! אפס!"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

עושה באזז

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית

תיעוד: נעצרו ערבים חשודים בשפיכת קפה על יהודי

ישראל 2021

איום בתביעה: הזוג נתניהו דורשים מיליון שקל מאולמרט

השפל לשיא

נעצר: ביזה את בית המשפט ופרסם בטיקטוק

אין הרתעה

הרשת זועמת: יהודי חוטף סטירה ברכבת הקלה

אנטישמיות בבית

זעם ברשת על נאומו של מנכ"ל פייזר בטקס העצמאות

מה דעתכם?

צפו: שירה איסקוב ועדי גוזי הדליקו משואה

עצמאות שמח ישראל