עבר את הגבול?

אל תקרא לי פרדו: מגיש CNN מאבד שליטה

מגיש בכיר ברשת CNN מאבד שליטה לאחר שתומך טראמפ קרא לו "פרדו" המשווה לכאורה לדמות מסרט הסנדק "זה כמו שתגיד N (ניגר) לאמריקאי כהה עור." - התיעוד שמסעיר את ארה"ב

https://www.youtube.com/watch?time_continue=88&v=iqb5H5iF7lU

קואומו הזדעק עליו והחל לקלל אותו יותר מ-25 פעמים במילת F: "תהיה לך בעיה"

גבר: "מה אתה הולך לעשות בקשר לזה?"

קואומו: "אני יהרוס אותך *****. אני א***** אותך ואגלגל אותך במדרגות האלה כדי שתוכל לתבוע אותי"

הסרטון הועלה לטוויטר והפך מהר מאוד לוויראלי ברשתות החברתיות. חלק גדול מהגולשים הגיבו בדירשה לפטרו עקב האלימות שהפגין כלפי הגבר שזרק לו רק מילה.

רשת CNN בו מגיש כריס את תוכניתו, יצאו להגנתו בטענה כי זהו מערך מתוזמר, וכריס הגן על עצמו מהשמצות אימתניות, "אנו תומכים בו לחלוטין", מסרו מCNN לתקשורת.

גם נשיא ארה"ב טראמפ שיתף את הסרטון וכתב: "חשבתי שכריס הוא גם פרדו. האמת כואבת. איבד את זה לגמרי! דירוג נמוך CNN" – "האם לכריס קואומו יינתן דגל אדום על הטרחה האחרונה שלו? שפה מטונפת ואובדן שליטה מוחלט. אסור לאפשר לו להחזיק שום נשק. הוא מטורף!" אמר טראמפ והדליק את הרשת מחדש.

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1161255687441342464?s=20

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.