באזזנט

קרדיט תמונה: אינטגרם אביב אלוש

חשש בימין

השחקן אביב אלוש: "בואו נתעורר על החיים שלנו וכמה שיותר מהר"

השחקן הפופלרי אביב אלוש מתייחס בעמוד האינסטגרם שלו ליוזמת 'כחול לבן' לשתף פעולה עם המשותפת להדיח את נתניהו ולהקים ממשלה: "הלווווווווו ישראללללללללללל בואו נתעורר על החיים שלנו וכמה שיותר מהר".

בעקבות הדיווחים על תמיכת ליברמן ויעלון במהלכים שיוזמת מפלגת 'כחול לבן' יחד עם הרשימה המשותפת, למנוע מראש הממשלה נתניהו להקים ממשלה ולהקים ממשלת שמאל ערבים, השחקן והיוצר אביב אלוש, יוצא במתקפה נגד שיתוף הפעולה עם הרשימה המשותפת, בפוסט שפרסם בעמוד האינסטגרם שלו: "האנשים שעכשיו מכתיבים לנו פה את הטון? הלווווווווו ישראללללללללללל בואו נתעורר על החיים שלנו וכמה שיותר מהר"

View this post on Instagram

A post shared by A V R A H A M Aviv Alush (@avivalush)

כמו כן, תקף הערב שר הביטחון נפתלי בנט את גנץ, ליברמן ויעלון בעקבות כוונתם להקים ממשלת מיעוט בתמיכת הרשימה המשותפת: "בוגי יעלון, בני גנץ ואיווט ליברמן מסכנים ביודעין את ביטחון אזרחי ישראל. כשר הביטחון של ישראל אני קובע: ממשלה ישראלית שתלויה בקולות המפלגה הערבית המשותפת מסכנת באופן ממשי ומיידי את חיי אזרחי ישראל וחיילי צה״ל. שנאתם לנתניהו העבירה אותם על דעתם."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

הטרור הפלסטיני

יום 1 ago
נקראות עכשיו
  LIVE

הטרור הפלסטיני

יום 1 ago

חשש בירושלים

3 ימים ago

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.