באזזנט

תמונה – צילום מסך: רשת 13

פגיעה ברגשות

צפו: ליטל משיבה אש לעידו שהציע לשרוף תהילים

מתמודד הישרדות, עידו קוז'יקרו הציע לשרוף ספר תהילים כדי להדליק אש לשבט המבודד, ליטל סמדג'ה נזעקה נגדו "שלא נשרוף אותך, נשמה". שר התקשורת אמסלם דורש מרשת 13 לגנוז את הקטע השנוי במחלוקת. צפו בקטע

ניסיונות להדליק את האש בשבט "קפרה" שלא צלחו הביאו את אחד מחברי השבט, כדורסלן העבר, עידו קוז'יקרו להציע לשרוף את התהילים כדי להדליק את האש.

מי שלא קיבלה את זה יפה היא זוכת "היפה והחנון", ליטל סמדג'ה שאסרה עליהם לעשות זאת ואמרה בעצבים על קוז'יקרו: "שלא נשרוף אותך, נשמה".

"פשוט ביזיון!!!" / שר התקשורת אמסלם נגד 'הישרדות'

שר התקשורת אמסלם שיגר מכתב זועם, בו הוא דורש מ'רשת 13' שלא לשדר ואף לגנוז את הקטע השנוי במחלוקת: "פשוט ביזיון !!! איך מרשה לעצמה רשת 13 לשדר פרומו לתוכנית 'הישרדות' ובו הצעה לשריפת ספר תהילים ?!? דרשתי מיו"ר הרשות השניה טיפול מיידי ונוקב בנושא – כולל בקשה לגניזת הקטע שמתוכנן לשידור הערב."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
תם עידן ביבי?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.