אמא כועסת

נחשף: מי השמיצה את השרה ינקלביץ' ברשת?

שרת התפוצות החדשה, עומר ינקלביץ' ממפלגת 'כחול לבן', מתמודדת מאז כניסתה לפוליטיקה עם השמצות אנונימיות ברשתות החברתיות. עכשיו נחשף מי כתבה חלק מהפוסטים הקשים שבינתיים נמחקו מהרשת.
קרדיט: דוברות עמר יענקלביץ'

באזזנט > >
11:03 | 24.05.20

נחשף ברשת: שרת התפוצות החדשה, עומר ינקלביץ' מתמודדת מאז כניסתה לפוליטיקה במפלגת 'כחול לבן' עם השמצות אנונימיות ברשתות החברתיות.

האתר TMI חושף כי חלק מהפוסטים הקשים שפורסמו תחת השם עדי גילינסקי, לאחר בדיקה קצרה של העיתונאי ליאורה התברר כי מדובר בלא אחרת מאשר אמא של השרה יענקלביץ', שככל הנראה זועמת על הצטרפותה למפלגת שמאל כאשר היא מבית חרדי.

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

בתגובה לפוסט שפרסמה השרה יענקלביץ' על שליחת חב"ד חני ליפשיץ, שנאלצה לוותר על הדלקת המשואה בעקבות הוראת רבני חב"ד, כתבה האמא: "נהגה כפי שראוי לבת ישראל, לא כמוך שחושבת רק על עצמה. לא מתחשבת באף אחד. מזלזלת. חסרת הכרת הטוב. עלייך נאמר דרך רשעים צלחה."

בשיחה עם העיתונאית ליאורה ממעריב אמרה האמא הכעוסה: "אני כועסת עליה. השקעתי בה את נפשי. נתתי לה את חיי". באשר לפרסומים אודות רומן אינטימי שהיו לכאורה לבתה השרה יענקלביץ , הגיבה האמא: "היא אומרת שהכל כרגיל. ואני אומרת לה אין עשן בלי אש"

ולא רק מאמא סופגת השרה יענקבליץ' עלבונות, גם עו"ד החרדי דב הלברטל, הידוע באמירות שנויות במחלוקת תקף את השרה יענקלביץ' בבוטות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט