קרדיט תמונה: אינסטגרם גל גדות

"צבועות"

בר וגל תמכו בהפגנת השחורים והותקפו ברשת

עידכון אחרון לפני 12 חודשים
גל גדות ובר רפאלי סופגות מתקפה ברשת לאחר שפרסמו הודעות תמיכה במחאה האלימה בארה"ב: "צבועה, מלקקת לאמריקאים. כשזה ג'ורג' פלויד את נגד גזענות אבל שזה סלומון טקה או יהודה ביאדגה, זה מעניין לך את התחת"

ביקורת ברשת: השחקנית גל גדות והדוגמנית בר רפאלי סופגות מתקפה ברשת לאחר שפרסמו הודעות תמיכה במחאה האלימה בארה"ב: " צבועה, מלקקת לאמריקאים. כשזה ג'ורג' פלויד את נגד גזענות אבל שזה סלומון טקה או יהודה ביאדגה, זה מעניין לך את התחת"

גם "וונדר וומן" הישראלית, גל גדות, העלתה פוסט בחשבון האינסטגרם שלה, הקורא להביא צדק לג'ורג' פלויד, הגבר השחור שנחנק למוות על ידי שוטר לבן בארה"ב, פוסט תמים שהביא למתקפה נגד גדות. עשרות עוקבים תקפו את גדות כשכתבו: "מה את מבלבלת את השכל כאילו זה באמת מזיז לך. מעניין כשיש כאן גזענות כלפי העדה האתיופית, מאז רצח סלמון טקה בחסות החוק, מילה לא צייצת. את מתחנפת לעולם, זה הכל, לא באמת אכפת לך".

גולש נוסף הגיב בכעס: "גל גדות חתיכת צבועה נגד אלימות משטרתית רק כשזה עוזר ליחסי ציבור שלך. שנערים אתיופים נרצחים בישראל זה מעניין לך את התחת".

פוסט התמיכה של בר רפאלי במחאת השחורים בארה"ב

גם עינב הגיבה לדוגמנית העל, בר רפאלי: "פשוט מזועזעת מה לא עושים בשביל עוד כמה לייקים בשביל אהדת הקהל? בא לי לצחוק אבל זה עצוב, זה עצוב כי כשמקרים כאלה קורים אצלך במדינה מתחת לאף זה לא מספיק סקסי זה לא מספיק טרגי כדי שתעלי איזה משפט הזדהות. כנראה שהחיים של השחורים שחיים במדינה הזו במדינה שלך לא ראויים. אז תעשי לי טובה ואל תנסי להתיפייף עלק כואב לך, כשהמחאות של יוצאי אתיופיה החלו ידעתם כחברה להסתכל על הדרך בה התנהלו המחאות ולא מהי הסיבה שהחלו המחאות. לא צריכה לומר כמה כח והשפעה יש לאישיות ציבורית כמוך אז אם באמת היה אכפת לך היית פועלת אחרת. "עניי עירך קודמים".

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני יום 1

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני יום 1
בכותרות

תיעוד ראשוני: נפגעים בקריסת טריבונה בגבעת זאב

דיווח

לפני יום 1

תיעוד דרמטי: פיגוע דריסה בירושלים

הטרור הפלסטיני

לפני יום 1

לפיד תוקף: "למה תמיד האש פורצת בדיוק כשזה הכי נוח לראש-הממשלה"

"אילו אילו אילו"

לפני יום 1

המיליונר הבדואי של יעלון: "או ניצחון או נמות"

הסתה מבית

לפני יום 1

דיווחים בעזה: ביתו של סינוואר הופצץ

חוסל?

לפני 2 ימים

תיעוד מזעזע: יהודי הותקף באכזריות בפתח ביתו

הטרור הערבי

לפני 2 ימים

תיעוד: פורעים ערבים קיבלו תגובה מוחצת

צפו

לפני 2 ימים

מרהיב: צה"ל ממשיך להפציץ את מחבלי עזה

מלחמה בטרור

לפני 3 ימים