נרתם לטובת הצוות

אייל גולן ועומר אדם יעבירו עשרות אלפי שקלים לנגנים

תמונה – יח"צ אייל גולן

סולידריות לאנשי הצוות

הזמרים אייל גולן ועומר אדם הודיעו לאנשי הצוות המלווה אותם בימות השגרה כי החליטו לסייע להם כלכלית על מנת שיוכלו להתמודד עם התוצאות הכלכליות העגומות שנוצרו בעקבות משבר נגיף הקורונה, למרות שהשניים לא ממש עובדים בחודשים האחרונים.

"אחים/משפחה שלי בוקר טוב לכולכם. החלטתי להעניק לכל מכם כסף על החודש ועוד כסף לפני החג שתוכלו ככה לחיות. מקווה שזה יעזור וישמח אתכם", כתב גולן בקבוצת וואטסאפ של הנגנים וזמרות הליווי שלו. "שתדעו שאני איתכם בכל רגע ובכל מחשבה. אוהב אתכם ומקווה שנוכל לחזור לשגרה ולהופעות כמה שיותר מהר", הוסיף. גולן החליט להעניק לכל אחד מהם סכום של 10,000 שקלים בשתי פעימות.

גם הזמר עומר אדם, שמבלה כעת במיקונוס, העביר סכום של עשרות אלפי שקלים לאנשי הצוות שעובדים איתו במטרה לסייע להם בתקופה קשה זו.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.