גזר דין

יצא בזול | מאסר על תנאי ועבודות שירות לשחקן משה איבגי

תמונה – ארכיון כאן חינוכית
בניגוד לעמדת הפרקליטות, בית משפט השלום בחיפה גזר עונש קל יחסית על השחקן שהורשע בביצוע מעשה מגונה. על השחקן הוטלו שישה חודשי עבודות שירות ומאסר על תנאי בלבד.

מסר שלילי למטרידים

בית משפט השלום בחיפה גזר היום (חמישי) את עונשו של השחקן משה איבגי, שהורשע לפני מספר חודשים בביצוע מעשה מגונה. בניגוד לדרישת הפרקליטות, שביקשה עונש מאסר בפועל, השופט קבע כי משה איבגי ירצה שישה חודשי עבודות שירות ומאסר על תנאי בלבד, כפי שדרש עורך דינו של איבגי – מיכאל כרמל. כמו כן, הוטל על איבגי קנס בסך 10,000 שקלים.

בינואר האחרון הרשיע בית משפט השלום בחיפה את איבגי בעבירה של מעשה מגונה, אך זיכה אותו משני אישומים נוספים מחמת ספק. משה איבגי הואשם בשלוש עבירות של מעשים מגונים והטרדה מינית כלפי שלוש נשים. כתב האישום המקורי כלל אישום רביעי של מעשה מגונה באישה נוספת. אלא שהיא לא רצתה להגיע בבית המשפט למרות הפצרות הפרקליטות, לפיכך נאלצה הפרקליטות לחזור בה מהאישום.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!