קרדיט תמונה: מאיה ורטהיימר אינסטגרם

שיתפטר?

מאיה ורטהיימר בוכה באינסטוש: "הכל מרגיש כל כך לא שפוי"

מאיה ורטהייימר, רעייתו של שר התיירות אסף זמיר, שיתפה בבכי את גולשיה באינסטגרם על התגובות שהיא סופגת בעקבות הצטרפות בעלה לממשלה: "אני 80 פעמים ביום חושבת לעצמי אולי כדאי שהוא יתפטר, זה קשה מדיי בגלל כל כל הרבה דברים". צפו

קשה לה: הדוגמנית מאיה ורטהיימר, רעיית שר התיירות אסף זמיר, פרצה בבכי באמצע הרחוב בעקבות תגובות רבות שהיא סופגת ברשתות החברתיות על השתתפות בעלה השר ממפלגת 'כחול לבן' בממשלה עם ראש הממשלה נתניהו.

בפוסט שפרסמה בעמוד האינסטגרם כתבה ורטהיימר: "לא מדברת על פוליטיקה פה. ואני מניחה שאתם מבינים כשהתחתנתי עם בעלי לא חשבתי שהוא יהיה שר, ובטח לא תיארתי לעצמי שזה יקרה בתקופה כזו עם ממשלה כזו. אה וגם כשלפני רגע ילדתי."

עוד כתבה: "אני 80 פעמים ביום חושבת לעצמי אולי כדאי שהוא יתפטר, זה קשה מדיי בגלל כל כל הרבה דברים, הכל מרגיש כל כך לא שפוי, האם שווה שהוא יקח יד במשהו שכל כל רחוק מהלב שלנו? התלוננה ורטהיימר בבכי.

על התגובות שקיבלה אמרה: "יש ימים שאתם ממש מגזימים עם התגובות שלכם. ואני ממש בלי מילים ורק רוצה להגיד תודה. אני בוכה באמצע הרחוב זה כל כל כל מביך"

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

ממשלה קרועה

לפני 10 שעות

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.