צייץ והתנצל

שוב: יאיר נתניהו הסתבך עם הודו והתנצל

תמונה – אינסטגרם יאיר נתניהו
יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה התנצל בפני אזרחי הודו, לאחר ששיתף תמונה פוגענית של 'אלה הינדית' בדמותם של הפרקליטה ליאת בן ארי והיועמ"ש מנדבליט.

בתמונה ששיתף יאיר, נראה 'אלה הודית', ועליה הודבק תמונתם היועמ"ש אביחי מנדלבליט והתובעת במשפט נתניהו ליאת בן ארי, ברמז על עבירות הבנייה לכאורה שנחשף בשבוע שעבר: "מעמודי התווך של הדמוקרטיה, אלת חריגות הבניה. דעו את מקומכם, בני אנוש עלובים", נכתב בציוץ ששיף יאיר נתניהו.

לאחר הסערה ותגובות זועמות מגולשים הודים, התנצל הבן יאיר פעמיים: "שיתפתי 'מם' מעמוד סאטירי המבקר דמויות פוליטיות בישראל. לא הבנתי שב'מם' הוצגה גם תמונה הנוגעת לאמונה ההינדית. ברגע שהבנתי זאת מהערותיהם של חברינו ההודים, הסרתי את הציוץ. אני מתנצל על הטעות שלי בפני כל אחינו ואחיותינו בני דת ההינדואיזם על הטעות הזו". לאחר מכן צייץ שוב יאיר: "אני אוהב את הודו"

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.