רדיפה פוליטית

ריקלין: "ושוב ברק כהן תוקף אותי במרחב הציבורי"

תמונה – שמעון ריקלין טוויטר
הפעיל החברתי ברק כהן נתקל בעיתונאי שמעון ריקלין בבית קפה בתל אביב והחל לשיר "אבא שמעון". הוגשה תלונה למשטרה על הטרדה. כך זה נראה

שוב זה קורה: העיתונאי שמעון ריקלין הגיש תלונה במשטרה על הטרדה שעובר בשבועות האחרונים ע"י הפעיל החברתי ברק כהן: "ושוב ברק כהן תוקף אותי במרחב הציבורי. ושוב המשטרה צריכה להתערב. זה האיש שתקף ילדות נשים וזקנים. וזה מקבל במה בערוץ הציבורי שלנו אצל גיא זוהר וקובלנץ. איזו תת רמה"

ברק כהן הגיב בציוץ משלו: "לשיר "אבא שמעון" בתימנית זאת עדיין לא תקיפה. השוטר שאל אם אנחנו מכירים. אמרתי לו, בטח, זה שמעון ריקלין, עזב את ניצנית בשביל המו"לית של גלובס. ריקלין לשוטר: "הנה, הוא כל הזמן אומר את זה". המשכתי את היום".

בתגובה לשאלה, "למה אתה מבלה כל כך הרבה בתל אביב שאתה שונא את תושביה ומסית נגדה ונגד תרבותה?", ענה ריקלין: "גדלתי בתל אביב. לא שונא את תושביה. לא אוהב חלקים בתרבותה. העיר נחטפה על ידי מיעוט שמאלני אנרכיסטי. גרתי בה כמעט 30 שנה. היא גם שלי. אני מקווה שעוד הרבה כמוני ירגישו ככה".

גם העיתונאי ינון מגל זעם על הבמה שקביל ברק כהן ב'תאגיד': "אז קובלנץ וגיא זהר נתנו פינה קבועה למי? לעבריין האנרכיסט האולטרה שמאלני ברק כהן! הבנתם? לבן אדם אלים שפגע בנשים וילדים! והוא עוד נותן שם פרשנות הלכתיתגבר עושה ידפרצוף תנו גם ל"היהודים באים" לתת פרשנות הלכתית. גועל. לסגור"

מי באמת ביזה את המנורה

פגיעה בקודשי היהדות? ברק כהן רוצה להזכיר לכם מי החוטאים האמיתיים

Posted by ‎מהצד השני עם גיא זהר‎ on Sunday, July 26, 2020

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.