יש מחליפים?

כולל בנט: תמר איש שלום ואודי סגל נכנסו לבידוד

תמונה – צילום מסך: ערוץ 13
מגישי המהדורה המרכזית ב'ערוץ 13' נכנסו לבידוד עד ליום שני לאחר ששהו בקרבתו של כתב החדשות שנדבק בנגיף הקורונה. גם ח"כ נפתלי בנט הודיע על כניסתו לבידוד: "אין ולא היו לי שום תסמינים".

קורונה באולפן: מחשש שנדבקו בנגיף הקורונה, תמיר איש שלום ואודי סגל, מגישי המהדורה המרכזית ב'ערוץ 13' נשלחו לבידוד עד ליום שני, לאחר שכתב החדשות ששהה בקרבתם התגלה כחולה בנגיף הקורונה.

גם שר הביטחון ח"כ נתלי בנט הודיע בציוץ בטוויטר כי נכנס לבידוד: "הבוקר נודע לי שלפני שבוע וחצי שהיתי מספר דקות ליד נשא קורונה, על כן ביטלתי את מסע_הפרנסה שתכננתי להיום, והכנסתי את עצמי לבידוד ביתי עד יום ראשון הקרוב. אין ולא היו לי שום תסמינים."

על פי עדכון מהבוקר שפרסם משרד הבריאות, התגלו מאמש 1,689 חולים מאומתים חדשים, מתוך 25,457 תוצאות בדיקות שהתקבלו אתמול.

נכון לעכשיו, 78,514 חולים מאומתים מפרוץ המגפה בישראל, 345 חולים שמצבם מוגדר קשה וכ 100 מונשמים, 569 נפטרים במצטבר מפרוץ המגפה.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!