1 נגד 6

ארכיון קרן תקווה

עמית סגל זועם: "אם לא תמחק בתוך שעה – תביעה בדרך"

העיתונאי עמית סגל מאיים לתבוע דיבה צייצנים שרמזו כי הוא זה שנתן במה בכתבה ב'ערוץ 12' לרוצח יונה אברומשי שאמר כי המפגינים הם כמו חיידקים: "אם לא תמחק בתוך שעה - תביעה בדרך". צפו
באזזנט >
21:16 | 08.08.20

הרשת סוערת: לאחר הראיון הפרובוקטיבי שקיים הכתב יגאל מוסקו עם הרוצח אברומשי, כתב 'ערוץ 12' עמית סגל מאיים לתבוע צייצנים שרמזו ברשתות החברתיות, כי עמית סגל הוא זה שנתן במה לרוצח אברומשי בכתבה ששודרה ב'אולפן שישי': "עצה ידידותית אם אתם חברים שלה: יש לה בדיוק שעה למחוק את הדיבה הרב-שכבתית הזו ולפרסם התנצלות בטרם תוגש תביעת לשון הרע מחר בבוקר."

הסיפורים הכי מעניינים אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

לאחר מכן כתב סגל: "שני גיבורי המקלדת מחקו את הציוץ. עם זאת, ולאור הימנעותם מהתנצלות מפורשת והתנערות מההסתה והשקרים, מחר תוגש נגד שניהם תביעת לשון הרע, בידי עו״ד ישגב נקדימון שכבר ייצג אותי בהצלחה רבה בהליכים המשפטיים מול יצחק לאור ואורן חזן. פוסטים שקריים ומסיתים נוספים ייבחנו גם. הכסף ייתרם כמובן."

השר עמיר פרץ התייחס לדברי אברומשי ואמר: "חייבים לפעול נגד אברומשי בכל האמצעים החוקיים ולחקור אותו מייד. אמיל גרינצוויג היה חבר אהוב במשפחתנו, אחרי הרצח הפך לסמל עבור כולנו, לשמוע את הרוצח הנתעב הזה מסית ללא כל חשש זה דבר פסול מעורר חלחלה ודורש פעולה חדה ומיידית."

העיתונאי שמעון ריקלין: "עכשיו את מי וייס וסודרי (עורכי ערוץ 12) שולחים לעשות כתבה עם הרוצח אברושמי? את מוסקו שאמר לא מזמן שמגורשי גוש קטיף צריכים להגיד תודה שגירשו אותם. את מוסקו שתיאר את ההתפרעויות ההזויות בבלפור כוודסטוק. את מוסקו שהתעלם מתקיפת אבישי בן חיים על ידי האלימים. כי מוסקו הוא איש רע ושונא ובא מראש לטנף. איכז"

עוד כתב ריקלין: "שבוע טוב לעמית סגל. אמרתי לך כבר. לך משם. לך לך מערוץ 12 המסית. מה לך ולמופעי השנאה והטירוף. ראית את הפנים שלהם. את ההתלהמות. את הרצון שלהם באלימות. את רוני דניאל מגרגר ומגדף. חוזה לך ברח. כי אין מקלט ואין שם רחמים"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram