ללא מורא

אברי גלעד הדהים את הילה קורח: "המשותפת? הם אויבים שלי"

מגיש הטלוויזיה הביע באומץ את דעתו על חברי הכנסת של הרשימה המשותפת - והיכה את המראיינת בהלם
קרדיט: רשת 13

9:58 | 09.08.20

מגיש תכנית הטלוויזיה "העולם הבוקר" ברשת 13, אברי גלעד, אמר בראיון שהעניק להילה קורח בסוף השבוע בחדשות 13 כי חברי הרשימה המשותפת הם אויביו – והיכה את המראיינת בהלם שהיה ניכר בהחלט על פיה. גלעד אמר בין היתר: "הנציגים בכנסת הם תומכי טרור כולם". אברי הוסיף והדגיש כי ישמח לראות ייצוג של "ערבים שעושים מעשים טובים" כמו לשרת בצה"ל, אבל הוא לא מוכן לתת במה פרלמנטרית לחברי הכנסת של הרשימה המשותפת.

בהמשך דבריו אמר אברי גלעד לקורח: "נזהר בכבודם של כל בני האדם, כל ערבי וערבי, כולל נאדר שמצלם אותנו. יש לי הרבה מה להגיד על ההתנהגות הערבית הקולקטיבית, כמצביעים בבחירות, כמדינות, כתרבות שיש לה.. אני מבקר אותה ואני לא חושב שזו גזענות. אני לא מכיר תוכנית בטלוויזיה שבה יש הנחיה למערכת להביא בייצוג יתר ערבים שעושים מעשים טובים, חובשים וחיילים. אני כל הזמן הזמן אומר, תביאו לי בבקשה, ערבים, תביאו לי. אני רוצה ערבים על המסך.. רק לא את חברי המשותפת אם אפשר"


המראיינת, הילה קורח, נראתה מופתעת ושאלה את אברי גלעד "למה?", גלעד השיב: "מכיוון שם אויבים שלי". "חברי המשותפת?" הקשתה קורח הקשתה ושאלה. "כולם, באופן גורף, הנציגים בכנסת מכיוון שהם תומכי טרור כולם", ענה גלעד.

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים