באזזנט

תמונה – פרטי

מאחורי זכוכית

ללכת על הקצה – האמנים שיופיעו במלון הקורונה

מאחורי מחיצות זכוכית ומול חולי קורונה מאומתים, זה מה שיקרה במלון הרלינגטון באשקלון, המשמש כמלון קורונה מאז מרץ.

מיום ליום נראה שחייהם של החולים השוהים במלונות הקורונה, עד שיחלימו מהנגיף, מהווים מושא לידיעות חדשותיות, שוליות אמנם – אך מעניינות ומגוונות לכל אורך הדרך. זה התחיל עם תיעודים ממסיבות החולים העליזות בזמן הסגר הכללי בו הייתה שרויה מדינת ישראל, והמשיך בקריוקי ערבים עם פינוקים מפנקים במיוחד בבופה שמספקת מדינת ישראל לחולים עליהם נכפה להעביר את ימי מחלתם שם.

כעת נראה כי החולים לקראת שדרוג משמעותי בהחלט בהווי התרבותי לו הם מן הסתם התגעגעו במיוחד, לפחות כמו שאר האזרחים בישראל. אז אם אתם מתכננים לחלות בקורונה – כדאי שתתפסו כבר עכשיו חדר במלון הרלינגטון באשקלון, המשמש כמלון קורונה.
צילום: מלון הרלינגטון

מלון הרלינגטון יתחיל לתת במה לאמנים ישראלים שונים שיופיעו בפני המחלימים השוהים במלון. ההופעות הראשונות עליהם כבר ניתן לספר הם של עדן אלנה, כן כן, הנציגה שלנו לאירוויזיון 2021. אלנה תופיע במלון ב-11 בחודש. הזמר עידן חביב יופיע גם הוא מול המחלימים ב-19 בחודש, והסטנדאפיסט נדב אבוקסיס שיופיע (וגם יצחיק!) לפני דרי הבית ב-25 בחודש.

כעת מנהלים במלון מגעים עם דמויות תרבות ובידור מוכרים נוספים על מנת לייצר הופעות נוספות במלון. ברור לכם שאתם, הבריאים, לא חלק מכל הטוב הזה כן?

ולמי שחושש לשלומם של הזמרים והאמנים – בבית המלון הבהירו כי ההופעות מתקיימות בתיאום מראש גם עם משרד הבריאות וגם עם פיקוד העורף. לאמנים ולעוזרים הבאים איתם יהיה מתחם מיוחד באזור המוגדר רירוק של המלון, המופרד מהאזור הצהוב בו נמצאים החולים. כמו כן ההופעה תתקיים כשמחיצת זכוכית חוצצת בין החולים (הקהל, כן?) לאמנים ולאנשי הצוות שאיתם. איך הקהל ישמע? רמקולים. הקהל אינו חייב במסיכות ושמירת מרחק (טוב, בשביל מה הם צריכים?).

שירי מיכאלוביץ', מנכ"לית מלון הרלינגטון אשקלון, אומרת: "אנחנו גאים לתמוך בעובדי תעשיית התרבות שזקוקים לכך בימים אלו. ההופעות יתרמו רבות למחלימים במלון שזקוקים גם הם לתמיכה מוראלית. לנו יש את הזכות לשלב בין השניים".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.