באזזנט

תמונה – פיייסבוק אייל גולן

לא שותק

אייל גולן על שופטי בג"ץ: "אני חייב להביע זעזוע"

הזמר הפופולרי אייל גולן יוצא במתקפה נגד החלטת שופטי בג"ץ שלא להרוס את בית המחבל שרצח את עמית בן יגאל: "אני חייב להביע זעזוע מכך שבית המשפט הקשיב לבקשת המשפחה שממנה יצא רוצח החייל עמית בן יגאל ז"ל". הפוסט המלא

הזמר הפופולרי אייל גולן לא מרבה להתבטאות בעניינים פוליטיים, כמו רוב הזמרים והאומנים בימין הישראלי, אבל הבוקר הוא מגיב בזעזוע על החלטת שופטי בג"ץ, מני מזוז וג'ורג' קרא, שלא להרוס את בית המחבל שהרג בבלוק את החייל עמית בן יגאל ז"ל במהלך פעילות מבצעית בג'נין: "מאז ומתמיד כיבדתי ואמשיך לכבד את החלטות בית המשפט בישראל. הפעם אם יורשה לי, אני חייב להביע זעזוע מכך שבית המשפט הקשיב לבקשת המשפחה שממנה יצא רוצח החייל עמית בן יגאל ז"ל. קשה לי עם ההחלטה שהתקבלה!"

עוד כותב גולן: "אני מכבד את בית המשפט ומעמדו, אבל לדעתי חשוב לערוך דיון חוזר בהשתתפות הרכב מורחב. חשוב שנעמוד לצידם של הורי עמית ז"ל ולעשות הכל על מנת שמערכות הביטחון והחוק יוכלו לפעול להענשת משפחתו של הרוצח".

לאחר החלטת בג"ץ, נסע האב השכול ברוך בן יגאל לקבר בנו והגיב בדמעות להחלטה: "אנחנו צריכים להתבייש, אנחנו כלומניקים, קיבלנו מכה משפילה, משפילה! אני עומד כאן ברחוב ובוכה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.