לא שותק

אייל גולן על שופטי בג"ץ: "אני חייב להביע זעזוע"

הזמר הפופולרי אייל גולן יוצא במתקפה נגד החלטת שופטי בג"ץ שלא להרוס את בית המחבל שרצח את עמית בן יגאל: "אני חייב להביע זעזוע מכך שבית המשפט הקשיב לבקשת המשפחה שממנה יצא רוצח החייל עמית בן יגאל ז"ל". הפוסט המלא
קרדיט: פיייסבוק אייל גולן

באזזנט >
14:24 | 11.08.20

הזמר הפופולרי אייל גולן לא מרבה להתבטאות בעניינים פוליטיים, כמו רוב הזמרים והאומנים בימין הישראלי, אבל הבוקר הוא מגיב בזעזוע על החלטת שופטי בג"ץ, מני מזוז וג'ורג' קרא, שלא להרוס את בית המחבל שהרג בבלוק את החייל עמית בן יגאל ז"ל במהלך פעילות מבצעית בג'נין: "מאז ומתמיד כיבדתי ואמשיך לכבד את החלטות בית המשפט בישראל. הפעם אם יורשה לי, אני חייב להביע זעזוע מכך שבית המשפט הקשיב לבקשת המשפחה שממנה יצא רוצח החייל עמית בן יגאל ז"ל. קשה לי עם ההחלטה שהתקבלה!"

עוד כותב גולן: "אני מכבד את בית המשפט ומעמדו, אבל לדעתי חשוב לערוך דיון חוזר בהשתתפות הרכב מורחב. חשוב שנעמוד לצידם של הורי עמית ז"ל ולעשות הכל על מנת שמערכות הביטחון והחוק יוכלו לפעול להענשת משפחתו של הרוצח".

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

לאחר החלטת בג"ץ, נסע האב השכול ברוך בן יגאל לקבר בנו והגיב בדמעות להחלטה: "אנחנו צריכים להתבייש, אנחנו כלומניקים, קיבלנו מכה משפילה, משפילה! אני עומד כאן ברחוב ובוכה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט