באזזנט

תמונה – ליאור כלפון פייסבוק

תופעות הקורונה

מתקפה נגד ליאור כלפון: "פרוזנטור של המגיפה"

השחקן ליאור כלפון פרסם פוסט על החלמתו מנגיף הקורונה וספג מתקפה חריפה ממכחישי הקורונה ברשתות החברתיות: "אתה הפרזנטור הכי טוב שהיה לשקרונה"

שיימינג ברשת: השחקן ליאור כלפון פרסם פוסט בפייסבוק כי החלים מנגיף הקורונה וספג מתקפה בוטה וחריפה ממכחישי הקורונה ברשתות החברתיות: "אחרי 43!!!! ימים בהסגר, שבוע אצלי בבית, שבוע בבית חולים וחודש במלון קורונה קיבלתי סוף סוף את התוצאה השנייה השלילית שלי של קורונה ואני יכול לחזור הביתה למשפחתי", כתב כלפון.

בין שלל התגובות שקיבל השחקן ליאור כלפון בפוסט שפרסם בפייסבוק, תקפה גולשת אנונימית בשם קרן והאשימה אותו: "אתה הפרזנטור הכי טוב שהיה לשקרונה..רק חבל שעל הדרך אתה מפרסם גם את החיסולים ואת הסמלים של האילומינטי..סורי אתה שקןף מידי למי שלא קונה את החרטא שאתה מוכר..אה..ומזל טוב על סגירת החובות בבנק בזכות פירסום השקר הכי גדול בהיסטוריה."

ליאת כתבה ותקפה: "הציור שלך לכל מי שקצת מבין עניין הוא סמל מאד ברור למה שכולנו צריכים להתרחק ממנו. לצערי כבר ברור את מי אתה משרת. תתעסק בעניינך ואל תתן לנו עצות בריאות. תודה"

שלומי תקף: "ואי איזה נס לפי הפרסומים שלך חשבנו שלא תשרוד אז גם אתה שרדת וגם החשבון בנק שלך ותתחסן ראשון ביחד עם המשפחה שלך שקר"

הגולש רום כתב בתגובה למתקפה נגד ליאור: "כמה תגובות של הזוים שחושבים שהקורנה זאת המצאה, מאחל לכם לעבור את מה שהוא עבר ואז לחשוב פעמיים על השטויות שאתם כותבים, ופלא שכל ההזוים הולכים גם להפגנות אז זה מתחבר בול.

גלית כתבה: "עדר המעריצים העיוורים שלום, אנא פקחו את העיניים שלכם ויפה שעת אחת קודם! הבנאדם עובד עליכם בעיניים, אתם לא קולטים? פרזנטור של המגיפה, שחקן אומנות אילומינטית שטנית, השם ישמור עליכם מהשקרים ויפקח את עיניכם – אמן!"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.