ימין מאוכזב

ארכיון ערוץ הכנסת

עמית סגל: "ריקלין, השופר, הביביסט, הלא עיתונאי, הדובר, העבד, נכנס באמאמא של נתניהו"

העיתונאי עמית סגל מתייחס לביקורת הנוקבת שפרסם העיתונאי שמעון ריקלין נגד ראש הממשלה נתניהו: "שמעון ריקלין, השופר, הביביסט, הלא עיתונאי, הדובר, העבד, נכנס באמאמא של נתניהו". צפו
באזזנט >
0:02 | 14.08.20

העיתונאי עמית סגל מתייחס לביקורת החריפה שהטיח העיתונאי שמעון ריקלין נגד ראש הממשלה נתניהו שהסכים לדחות את הסיפוח על יהודה ושומרון בתמורה להסכם עם האמירויות: "שמעון ריקלין, השופר, הביביסט, הלא עיתונאי, הדובר, העבד, נכנס באמאמא של נתניהו. לעומת זאת כל העיתונאים פאר המקצוע, המכובדים, חסרי הפניות, אבירי היושרה, לא יפתיעו אותנו לעולם. אתם הבדיחה. והציבור בז לכם על כך ובצדק."

הסיפורים הכי מעניינים אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

מוקדם יותר הערב תקף ריקלין את נתניהו: "שלום לראש הממשלה.ביאסת.אתה יודע ואנחנו יודעים שיש כבר שיתוף פעולה מלא עם איחוד האמירויות. לכן הכותרת של נירמול היחסים איתם זו בדיחה. אבל ריבונות. זו הזדמנות של פעם בדור. שוב האכלת אותנו זובור בנושא הריבונות. אנחנו איתך כל הדרך בעוול שעושים לך. ואתה לא מקדם שום נושא ימני. עד מתי"

העיתונאי ברק רביד: "מגיע לנתניהו המון המון קרדיט על מה שקרה היום. זה לא טריוויאלי. זה הישג אדיר שיעשה המון טוב למדינה. ללא קשר למה יהיה בהמשך הוא עכשיו בשורה אחת עם בגין ורבין"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram