קרדיט תמונה: צילום מסך ערוץ 13

מה דעתכם?

סקר מפתיע: שרון גל המגיש הטוב ביותר • עמית סגל הפרשן האמין ביותר

עודכן: 25.08.20 בשעה 19:08
מסקר חדש של 'דיירקט פולס' המתפרסם היום עולה כי שרון גל הוא מגיש הטלוויזיה המצטיין ביותר, ועמית סגל הוא הפרשן הפוליטי האמין בישראל • ואיפה אמנון אברומוביץ ורינה מצליח? כל הנתונים
ראשי >

נתונים מפתיעים: בסקר חדש שמפרסם היום מכון הסקרים 'דיירקט פולס' עולה,כי מגיש הטלוויזיה שרון גל מ'ערוץ 13' מוביל על מגישים מנוסים וותיקים ממנו ומקבל ציון גבוה במיוחד מהנשאלים של 16% בסקר על מגישי תוכניות האקטואליה בישראל.

המגיש המוביל: שרון גל

לאחריו עודד בן עמי מ'ערוץ 12' עם 16%, ובמקום השלישי אראל סגל וקלמן ליבסקינד עם 15%. כזכור, לאחרונה החליט מנכ"ל התאגיד 'כאן 11' להוריד את תוכניתם של קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל בטענה כי איננה מייצרת שיח ציבורי.

בשאלה על אמון הפרשנים בישראל, הגיבו הנשאלים כי עמית סגל הוא הפרשן עם האימון הגדול ביותר עם 31%, לאחריו אמנון אברמוביץ' עם 15%, איילה חסון 13%, רביב דרוקר 12%, יעקב ברדוגו 9%, דפנה ליאל 8%, יואב קרקובסקי 3% בלבד.

הפרשן המוביל: עמית סגל

המדגם נערך על ידי שלמה פילבר וצוריאל שרון באמצעות Direct Polls LTD, בתאריכים ה- 19 וה- 20 באוגוסט 2020, באמצעות מערכת דיגיטלית בשילוב פאנל, בקרב 544 נדגמים בוגרים (18+) מכלל האוכלוסייה בישראל.

המדגם לא כלל מגזרים הנחשפים לתקשורת מגזרית בלבד ושאינם צורכים כלל את אמצעי התקשורת הממלכתית והמסחרית בעברית: כ- 4% מהחרדים, 7% מהאוכלוסיה הערבית, ו- 3.5% מעולי ברה"מ דור א'. טעות הדגימה הסטטיסטית 4.4%+- בהסתברות של 95%.

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית