באזזנט

תמונה – טוויטר רון קופמן

שיימינג ברשת

רון קופמן נגד יאיר נתניהו: "אתה תפתח על ילדיי, אני אהפוך את חייך לגיהינום!"

שדר הרדיו רון קופמן מאיים הבוקר לתבוע את יאיר נתניהו על ציוץ שפרסם לפני כשנה ברשתות החברתיות: "לא קוראים לי אמיר אוחנה, אתה לא יכול להתנשנש אתי, טפיל מאוס". יאיר נתניהו לא נשאר חייב

שדר הרדיו הפרובוקטיבי רון קופמן מאיים הבוקר בחריפות בהגשת תלונה למשטרה נגד יאיר נתניהו על ציוץ שפרסם לפני כשנה וככל הנראה נמחק לאחר מכן: "Pick up on your own size m*** f. הבט ילד ז**, אני מגיש תלונה במשטרה על איומים, מנפל ביולוגי כמוך. אתה תפתח על ילדיי, אני אהפוך את חייך לגיהינום! 12 תלונות במשטרה ביום, 7 עורכי דין יקלפו לך את העור בלי הרדמה. לא קוראים לי אמיר אוחנה, אתה לא יכול להתנשנש אתי, טפיל מאוס"

יאיר נתניהו לא נשאר חייב והגיב: "לא הבנתי מה זה ההזייה של הציוץ המופרע היום, ואז הבנתי… רק בריאות"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
שיתוף "רון קופמן נגד יאיר נתניהו: "אתה תפתח על ילדיי, אני אהפוך את חייך לגיהינום!""
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.