לא שותק

אמיר אוחנה פייסבוק

השר אוחנה למוזס: מה עשית בחיים שאת קוראת לו "טיפש"?

השר לביטחון פנים אמיר אוחנה מגיב לשדרנית ג'ודי ניר מוזס שתקפה את בן זוגו: "חוץ מלהיוולד למשפחת מוזס ולקבל את הדמות עם הסלוטייפ בארץ נהדרת, מה עשית בחיים שאת קוראת לו "טיפש"?
באזזנט >
13:44 | 04.09.20

השר לביטחון פנים אמיר אוחנה מהליכוד מגיב לשדרנית ג'ודי מוזס שתקפה את בן זוגו שהגן על ראש הממשלה נתניהו בראיון ל'ידיעות אחרונות' ואמר: "השחיתות הכי גדולה פה זה מה שעושים במערכת המשפט: אני באמת חושב שהתיקים תפורים. ראש ממשלה שתופרים נגדו תיקים יכול להמשיך להיות ראש ממשלה. ואם בית המשפט יקבע אחרת אני לא אקבל את זה. יש לי את השכל הישר שלי אני לא סומך עליהם", אמר חדד בראיון לידיעות אחרונות.

גו'די מוזס תקפה בתגובה: "ראיון בידיעות אחרונות עם הבנזוג של אמיר אוחנה, השר שאחראי על מערכת החוק. ואף אחד כאן לא מתעלף, מזדעזע, תראו למה האמירים אוחנות האלה הרגילו אותנו. ככה אתם רוצים שילדכם יתייחסו לחוק במדינת ישראל.כל אחד שנתפס כאן על עבירה ובית משפט ישלח אותו לכלא יצטט את הטיפש העלוב הזה."

צילום אינסטגרם

הסיפורים הכי מעניינים אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

השר אוחנה לא נשאר חייב ויצא להגנת בן זוגו: "בן הזוג המהמם שלי אלון חדד גדל בצפת למשפחה ברוכת ילדים, הוא בוגר תואר שני במתמטיקה מהטכניון במסלול עם תזה, ואת כל מה שיש לו הוא עשה בשתי ידיו. את, חוץ מלהיוולד למשפחת מוזס ולקבל את הדמות עם הסלוטייפ בארץ נהדרת, מה עשית בחיים שאת קוראת לו "טיפש"?