באזזנט

תמונה – יח"צ רשת 13

פליטת הפה בשידור

אור הלר ננזף על ידי חדשות 13: "מוטב שהדברים לא היו נאמרים"

כתב חדשות רשת 13 ננזף על ידי חברת החדשות, בעקבות האמירה המקוממת אמש שנשמעה בשידור. כל הפרטים.

אחרי האמירה המקוממת אמש של הכתב אור הלר, ושנשמעה במהלך שידור של תאגיד השידור הציבורי כאן, שלח ארגון 'בצלמו' מכתב אל הרשות השנייה המפקחת על השידורים. הם בתגובה השיבו במכתב חזרה בו הדגישו כי אור הלר ננזף על ידי חברת חדשות 13. הלר נשמע אמש אומר במהלך בדיקת סאונד: "1234 מגרמניה היטלר בא"

"אנו רואים בחומרה סוג כזה של אמירות, גם אם נאמרו שלא בשידור, אלא בזמן בדיקת סאונד, ובהומור. יודגש כי למרות הניסיון לחבר את הנאמר לאירוע אחריו, הוא מופרך ולא מחובר למציאות. מדובר בהומור לא מוצלח של הכתב, על דעתו בלבד, והוא הועמד על מקומו וטעותו וננזף בהתאם." נמסר מחברת החדשות.

עוד נאמר על ידי הרשות השניה: "מצפיה בתוכן מצאתי כי הדברים, על אף שנאמרו בהומור לא היו ראויים ומוטב לו הכתב לא היה אומר אותם כלל, זאת על אף שנאמרו שלא במסגרת תוכנית המפוקחת על ידי הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו"

המכתב המלא שהשיבה הרשות השנייה לארגון 'בצלמו':

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.