הודה שטעה

פרופ' יורם לס מתנצל בשידור חי: "טעיתי"

פרופ' יורם לס חזר בו מהדברים שאמר בתכנית הרדיו החדשה שלו לפני שבועיים, נגד אלן דרשוביץ. בתחילת השידור לס: "הדברים התבססו על טעות שלי, צר לי מאוד אם נגרמה לו עוגמת נפש"
קרדיט: צילום מסך

באזזנט >
15:36 | 24.09.20

פרופ' יורם לס התנצל היום בשידור חי בפני הפרקליט הבכיר עו"ד אלן דרשוביץ, לאחר הדברים שאמר נגדו בתכניתו החדשה ברדיו 103fm לפני כשבועיים. לס אמר בשידור ההוא אמירות לפיהם דרשוביץ אנס ילדות וקטינות יחד עם ג'פרי אפשטיין ואף הודה במעשים. ההתנצלות של לס מגיעה לאחר שדרשוביץ הגיש בשבוע שעבר תביעת דיבה נגד הפרופסור ונגד תחנת הרדיו בה נאמרו הדברים על סכום של מיליון דולרים.

בתחילת החודש אמר פרופ' יורם לס כי פרופ' אלן דרשוביץ "אנס ילדות" ואף "הודה בכך". היום, בפתח התכנית אמר לס: "טעיתי, אני מבקש להתנצל". לדברי לס, "בתוכנית ב־10 בספטמבר אמרתי – במסגרת דיון על תיקי נתניהו ועל עמדתו של פרופ' אלן דרשוביץ לגביהם – כי 'פרופ' דרשוביץ אנס ילדות' ואף הוספתי כי הוא – דרשוביץ – 'הודה בכך'. אני מבקש לומר בצורה צלולה וברורה: אמירתי זו כנגד פרופ' דרשוביץ – הייתה שגויה".

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

לס הוסיף כי "פרופ' דרשוביץ מכחיש בתוקף את כל הטענות שהועלו נגדו בעניין זה, וטעיתי כאשר אמרתי שהוא הודה בכך. אני מבקש להתנצל בפני פרופ' דרשוביץ על האמירות שלי בעניינו בתוכנית, ולחזור בי מכל טענה שהעליתי כלפיו. הדברים התבססו על טעות שלי. צר לי מאוד אם נגרמה לו עוגמת נפש". להאזנה להתנצלות לחצו כאן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט