באזזנט

תמונה – טוויטר ינון מגל

שידור ציבורי?

העיתונאי אראל סגל עוזב את כאן 11

בעקבות חילוקי דעות עם מנהלי התאגיד, העיתונאי הבכיר אראל סגל הודיע כי הוא מתפטר מתאגיד השידור הציבורי: "שמח לחזור הביתה, לערוץ 20"

העיתונאי אראל סגל המגיש תוכנית יומית עם העיתונאי קלמן ליבסקינד בתאגיד 'כאן 11' הודיע כי הוא מתפטר מתפקידו ועובר לערוץ 20. העיתונאי שמעון ריקלין בירך את סגל: "אראל סגל חוזר הביתה לערוץ 20. למקום שבו הוא יוכל לומר מה שהוא חושב ולהמשיך את השינוי המיוחל. לעיתונאי מקבוצת הפילים. אין מה לחפש בקבוצת העיזים. ברוך הבא בשם ה׳ אריה"

העיתונאי עמית סגל צייץ בביקורת: "ברכות לתאגיד השידור הישראלי שהצליח סוף סוף להיפטר מהתכנית היחידה עם שני מגישים מימין וכעת יוכל לשוב לעיתונות משובחת וחסרת פניות (אלא אם הן פניות שמאלה). כה לחי, וכיף לשלם מיסים במדינה הזו. היה פה ויכוח בין אגפים שונים בעיתונות הימין, ובין היתר בין סגל וליבסקינד. מצהלות חבורת סותמי הפיות של הארץ ושתיקת שאר התקשורת למראה הורדת התכנית היא תזכורת שמבחינת אגפים נרחבים בעיתונות שלנו, דין ליבסקינד כדין סגל: לא על המסך."

כזכור, במהלך הבחירות הצטלם אראל סגל לקליפ מוזיקלי עם ראש הממשלה נתניהו ועורר את זעמם של פעילי השמאל שדרשו את פיטוריו.

קלמן ליבסקינד משעה את עצמו

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.