באזזנט

קרדיט תמונה: אינסטגרם

החיים במציאות

בריטני ספירס חשפה: "ככה אני נראית באמת"

נסיכת הפופ העלתה לאינסטגרם תמונות במראה ביתי וללא איפור ועיצוב - ועוררה סערה.

אנחנו רגילים לראות אותה 'מתוקתקת' וזוהרת, מאחורי שכבות ועוד שכבות של איפור, מייק-אפ, עדשות מגע וכו'. עכשיו היא החליטה ככל הנראה לשבור את הרשת, והיא די מצליחה לגרום לכך. סיפרס העלתה לחשבון האינסטגרם שלה תמונות ובהן היא מצולמת עם משקפיים, לבושה במכנסיים ארוכים וחולצת פלאנל משובצת.

"אינסטגרם מול מציאות. רציתי להראות לכם איך אני נראית ביום יום. אני יכולה להרגיש חסרת ביטחון כשמצלמים אותי מבלי שאני מוכנה. לכן תמיד השקעתי המון בהופעה שלי. אבל אתם יודעים, לפעמים נחמד לא להתאמץ ולהוריד את החומות מדי פעם. דרוש הרבה כוח לעשות את זה!". כתבה הזמרת.
צילום: מתוך אינסטגרם
צילום: מתוך אינסטגרם

ספירס גם הוסיפה סיפור שאינו שמתקשר לתמונות: "עוד עובדה מפתיעה לגביי: כשהייתי בבית הספר לא הייתי מעודדת, אלא שיחקתי כדורסל. הייתי בהגנה. אבל אלוהים אדירים, היינו גרועים. ניצחנו בשלושה משחקים בכל העונה". הגולשים תהו לפשר הסולם הנראה בתמונות וספירס מיהרה להסביר: "ניסיתי לתקן את המנורה. אבל הבנתי שאני נמוכה מדי!", כתבה והוסיפה אימוג'ים צוחקים.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 20 שעות

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 20 שעות

נקלט במצלמות

לפני 2 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 2 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.