באזזנט

קרדיט תמונה: חדשות 12

"צנזורה מחליאה"

עמית סגל נגד פייסבוק וטוויטר

העיתונאי הפוליטי צייץ בטוויטר ביקורת חריפה נגד הרשתות החברתיות וספג התקפה מהגולשים.

הפרשן והעיתונאי עמית סגל (חדשות 12, ידיעות אחרונות) צייץ – וספג אש. אמש בשעות הבוקר צייץ סגל דברי ביקורת חריפים נגד הרשתות החברתיות טוויטר ופייסבוק. סגל כתב: "הצנזורה של טויטר ופייסבוק מחליאה. הדבר האחרון שמעניין את ראשיהן זה האמת והצדק. הם בסך הכל רוצים לחזור לפאלו אלטו בשלום".

דבריו של סגל מגיעים ככל הנראה על רקע תיוג הציוץ של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בטווויטר כמידע לא אמין. אמש, כזכור, צייץ טראמפ בטוויטר "אנחנו מובילים בגדול, לא ניתן להם לגנוב את הבחירות או להצביע אחרי סגירות הקלפיות". בטוויטר בתגובה סימנו כאמור את הציוץ, וכתבו כי "התוכן עשוי להיות לא מדויק בהקשר לתוצאות הבחירות". גם בפייסבוק, שגם בה פרסם טראמפ דברים דומים, הבהירו: "ספירת הקולות נמשכת"

סגל זכה לאלפי סימוני לייק לדברים שצייץ, אך גם ספג ביקורת לא מבוטלת מצד גולשים. אחד מהם הגיב וכתב: "לא הבנתי. זה לא בסדר לצנזר פייק ניוז והסתה?", תגובה שזכתה להסכמה מכובדת מצד לא מעט גולשים. גולש אחר כתב: "מי שמדבר. אתה חוסם את כל מי שמצייץ עליך משפט לא נעים".

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 3 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.