באזזנט

תמונה – ערוץ 13

הרשת סוערת

אברי גלעד נוזף במבזקן: "אתם לא יכולים להגיד הנשיא הנבחר על ביידן"

מגיש הטלוויזיה אברי גלעד מסעיר את הרשת בנזיפתו למבזקן חדשות 13: "תראה גם אתה וגם גיל תמרי כל הזמן מזכירים את הידיעות מארה"ב כאילו טראמפ אומר שקר ויש את האמת. יש את המציאות כפי שאמרתי, בית המשפט העליון בארה"ב כבר נותן סעד משפטי לטראמפ, יש מדינות שיש בהם יש בעיות חמורות ביותר. אתם לא יכולים להגיד הנשיא הנבחר על ביידן כיוון שהוא לא מונה התהליך לא תם, עדיין יש חילוקי דעות משפטיים".

מבזקן: צמד המילים 'הנשיא הנבחר' נקבע מאז ומתמיד ע"י רשתות ההטלוויזיה האמריקניות, וגם רשת פוקס ניוז יקירתו של הנשיא"

אברי גלעד: "היא כבר הרבה זמן לא יקירתו"

מבזקן: "בית המשפט העליו נותן סיעודים לטראמפ? לא דיווחנו כי לא שמענו על כך"

אברי גלעד: "זה מוזר שלא שמעתם על כך כי זה דבר מאוד מאוד חשוב. יש בכמה מדינות בעיות חמורות מאוד, ולא שאני אומר שהוא ניצח או אומר אמת. אבל צריך להשאיר את הדבר אמיתי ולא למסגר את המציאות עבור צופינו באופן שנוח לתקשורת לעשות".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.