באזזנט

תמונה – ארכין כאן 11 "פגישה"

צפו בוידאו

שוב מסתבך: אברי גלעד מתנצל בפני ג'ו ביידן "מטרידן סדרתי"

לאחר סערת הנזיפה במבזקן ערוץ 13 שכינה את ביידן נשיא ארה"ב לפני הכרזת התוצאות הרשמיות מהבחירות בארה"ב, מגיש הטלוויזיה אברי גלעד שוב מעורר סערה בשידור חי כשכינה את ג'ו ביידן "מטרידן סדרתי" במהלך ראיון: "אני מסכים איתך שהוא לא מודל לדוגמא, אם בפיד שלך היו את הדברים של ביידן שלא ראויים לדוגמא, היית רואה שהוא לא פחות גרוע אוליי אפילו יותר גרוע בדברים רבים, הוא מטרידן מיני סדרתי כולל של ילדות, הוא אדם נוראי"

בהמשך התנצל גלעד בפני ביידן: "כל מה שנאמר כאן נאמר ע"י מישהו אחר זה לא הייתי אני, אין ביסוס לשום דבר שאמרתי גם אם יש ביסוס הוא לא מטרידן מיני סדרתי, יש עליו רק 2 תלונות ולגבי ענייני הקטינות כיוון שהסרטונים לא נמצאים ברשותנו כרגע כאילו לא נאמרו מעולם אני מתנצל בפני המעומד"

ברשתות החברתיות הופץ סרטון בו נראה ביידן מלטף נשים וילדות במהלך השנים האחרונות.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.