באזזנט

תמונה – הפודקאסט של עומרי כספי

שיחה מרתקת

צפו בפודקאסט: עומרי כספי מארח את יאיר נתניהו

הכדורסלן המצליח עומרי כספי אירח בסוף השבוע את יאיר נתניהו בפודאקסט האישי שלו המשודר לעשרות אלפי עוקביו ברשתות החברתיות, על שלל נושאים מפוליטיקה, שמאלנים ומערכת המשפט ועד לבעלי חיים.

בתגובות לשיחה המרתקת ספג כספי מחמאות מאנשי ימין ומתקפה משמאל בתגובות על שאירח את יאיר נתניהו שלטענתם שנוי במחלוקת. צפו במקבץ תגובות

עמיר כתב: "עומרי, כל הכבוד על הבמה שנתת ליאיר נתניהו. מניח שידעת שתקבל המון דעות שליליות על המהלך, אבל הלכת עם האמת שלך של לתת לכולם להביע את האמת שלהם וזה יפה בעיניי. המשך כך!"

יונתן כתב: "יאיר לא מצליח להוציא מילה אמת מהפה. משלח רסיסי ידע מעוותים לחלוטין לכל עבר. מי אתה בכלל שתדבר ככה על עופר שלח ?שלח, קצין ולוחם שאיבד את עינו בהגנה על המדינה הזאת, אינטלקטואל חריף ביותר, איש ספר אמיתי, אידיאליסט ופטריוט. אתה לא יותר מילד מבולבל ועצלן"

חנה כתבה: "הבאת אדם שתמך בקללות ואיחולים למשפחות שכולות אם הן לא מתיישרות עם הדעות הפוליטיות שלו. מביך אחי."

עדי כתב: "אני לא שמאלני, אני גם לא מת על משפחת המלוכה נתניהו, שלא נדבר על יאיר. אבל כל מי שמאיים להסיר עוקב בגלל הפודקסט הזה, הוא טמבל רציני."

רחל כתבה: "חבל שלא שאלת אותו מה הוא עשה למען המדינה??? הוא כל השידור עוסק לדבר שלילי על הכל ובעיקר על מערכת המשפט וזו זכותו הלגיטימית אך מילה על תרומתו בהחלט תואיל לשיח"

דניאל כתב: "הבאת את האוכל חינם הכי גדול במדינה הזאת חבל מאוד . כספי אתה אחלה בנאדם אבל קצת עצוב שאתה נותן לבנאדם הזה לדבר . יש לביבי גם ילד שלא מדבר ולא אוכל חינם וגם עשה צבא כמו כולם . זה לא קשור לימין או שמאל הוא פשוט בנאדם שלא תורם חוץ מלשנוא אחד את השני."

משה כתב: "כספי גאים בך בלי סוףףף. תודה שאתה לא סופר את השמאל בארץ ובעולם

אלירן כתב: "תראו איך השמאל פשוט לא אוהב לקבל אוביקטיביות זה מדהים. שאירח שמאלנים ״עומרי אוהבים אותך״ שמארחים ימניים : ״unlike” תודה לכם אנשים שמאלניים על היותכם פדחנים שיורים לעצמם בגלגלים בלייב

עופר כתב: "עמרי , מעריך את הרצון לדבר עם כל צבעי הקשת , אבל הוא ? קצת מביש ."

צחי כתב: "יאיר, כשאבא יילך, ממליץ לך לארוז ולעוף מפה"

אבי כתב: "כל הכבוד על האומץ. אתה הולך לחטוף מהבולשוויקים… כבר עכשיו רואים אותם כאן מקציפים מהפה…"

אורי כתב: "יאיר כל הכבוד על העלאת נושא בעלי החיים. הכי חלשים בעולם ):"

טל כתב: "עומרי אתה חייב להחליף את המלהק שלך! על אדון אחכס דניאל ה"מנטור" עוד ויתרתי לך. אבל בחייאת, יאיר נתניהו?!?!"

אדם כתב: "שקקים שקרים שקרים… תחזור לפרקט או שתשחרר אותנו"

איתי כתב: "כספי אתה בושה היית בושה נשארת בושה ותמיד תיהיה בושה. מכבי ניראת כמוך מאחל להם שכל עוד אתה בסגל לא יקחו תואר אחד"

צפו בפודקאסט המלא

הפודקאסט של עומרי כספי – פרק #37 – יאיר נתניהו

הפודקאסט של עומרי כספי – פרק #37 – פודקאסט משותף עם ה״התוכנית של יאיר נתניהו״ פרק 3.

Posted by ‎Omri Casspi – עומרי כספי‎ on Saturday, November 28, 2020

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.