באזזנט

תמונה – אברי גלעד (צילומסך: רשת 13)

"חי בסרט"

תקשורת מגויסת: בגדדי פוצץ ראיון עם אברי גלעד

המודח הראשון מבית 'האח הגדול' פוצץ ראיון בתוכנית הבוקר עם אברי גלעד וטלי מץ בערוץ 13: "זה לא ראיון, אתם מפחדים מטייקונים שמזינים את הערוץ".

טלי מץ: "אני חייבת להגיד לך שאתה פשוט לא צודק. אנחנו כאן מנחים תוכנית בוקר בוקר, מדברים על דעתנו מביעים את עמדתנו. מה זה קשור לטייקונים? אתה חושב שמישהו שם לנו מילים בפה? אנחנו לא בובות".

אברי גלעד: "בגדדי אתה חיי בסרט. מעולם לא פגשנו את הטייקונים, אנחנו לא מכירים אותם, מעולם לא אמרו לנו איזה דעה להגיד. מעולם לא, מעולם לא קרה אף פעם".

בגדדי: ממש. גם הראיון עכשיו איתי לא נתתם לי לדבר, אתם אומרים את דעתכם לא את דעתי. כי אתם מפחדים מנתניהו ושרה. אתם תקשורת ימנית מגוייסת לטובת מושחת עם שלושה כתבי אישום".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.