באזזנט

תמונה – צילום מסך רשת 13

מעטפות

נחשף: כמה כסף תקבל שולה זקן מהאח הגדול?

האח הגדול: שולה זקן פותחת את הלב

״אין לי עבודה… אני רוצה להתפרנס בכבוד״ צפו בהצצה להאח הגדול שישודר ברביעי בערוץ 13: שולה זקן פותחת את הלב בפני בגדדי ומספרת לו כי לאחר המשפט והמאסר, היא נשארה בלי כלום.האח הגדול: רביעי אחרי החדשות בערוץ 13

Posted by ‎ערוץ 13‎ on Sunday, December 6, 2020

הכסף הגדול: כחודש לאחר כניסתה לבית 'האח הגדול', נחשף הסכם השכר שנחתם בין שולה זקן להפקת התוכנית 'האח הגדול' המשודרת ברשת 13.

על פי הדיווח של העיתונאי רן בוקר באתר ynet, הדיירת שולה זקן תקבל כחצי מיליון שקלים עבור השתתפותה בתוכנית ולא משנה מתי תודח, אבל בתנאי אחד, שהיא לא תחליט לפרוש בעצמה מהתוכנית.

כזכור, זקן ריצתה שישה חודשי מאסר בעסקת טיעון שחתמה בפרשת הולילנד ואולמרט לפני כ-6 שנים. בראיון לישראל היום אמרה זקן, כי מאז שחרורה מהכלא, אף אחד לא מוכן להעסיק אותה".

מהפקת התכנית נמסר לynet: "אין בכוונתנו להתייחס לסכומים עבור השתתפותם של מתמודדי התכנית".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.