באזזנט

תמונה – יוטיוב אביתר בנאי

הסיבוך שהסתבך

הכי נמוך שאפשר? אביתר בנאי מרגיע "זו הייתה בדיחה"

הזמר אביתר בנאי פנה בהומור לצופים במערכון ב'ארץ נהדרת' שעסק במצבם של אנשי התרבות בישראל עקב משבר הקורונה, והזמין אותם להתקשר למספר שהופיע במלואו על המסך, ולהזמין הופעות פרטיות לביתם עקב משבר הקורונה.

המעריצים המושבעים והמודאגים לקחו את בנאי ברצינות ועשרות שיחות החלו לזרום למספר הטלפון שהופיע על המסך בניסיון לתמוך ולהזמין את בנאי להופעה פרטית.

צילום מסך ערוץ 12

בעקבות הסערה ברשת על מצבו של בנאי, פרסם בנאי פוסט הבהרה שמספר הפלאפון ששודר הוא אמיתי ולא היה אמור להופיע במלואו על המסך: "שמעו קטע. חשבתי שהקטע הכי מצחיק במערכון, הוא כשאני פונה ברצינות למצלמה ומוכר הופעות, כי המצב הגיע הכי נמוך שאפשר".

"אז זהו שיצאה מזה הסתבכות קצת מוזרה. כזו שאפילו ארץ נהדרת לא צפו מראש. אנשים פשוט התקשרו למספר שהופיע על המסך כי חשבו שהפנייה שלי להזמנות הופעות אמיתית, ובמסגרת הסיבוך שהסתבך המספר שהופיע על המסך היה אכן של משרד הבוקינג", כתב בנאי.

לסיום כותב בנאי: "אז ככה: זאת הייתה בדיחה, ממש טובה. וכנראה סיפרתי אותה יותר מדיי ברצינות זו הייתה בדיחה נפלאה אבל בדיחה, טוב? אוהב אתכם והיה אחלה כייף שבעולם".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.