קרדיט תמונה: טוויטר עמית סגל

הארכיון לא שוכח

ינון מגל: "אברמוביץ יזכר כהערת שוליים בהיסטוריה"

עודכן: 04.01.21 בשעה 0:02
ראשי >

אלופת העולם בחיסונים: לאחר ההישג המדהים של ישראל המובילה במקום הראשון בעולם ובפער, בחיסונים שניתנו לאזרחי ישראל, העיתונאי ינון מגל שולף מהארכיון את הזלזול שהפגין הפרשן אמנון אברומוביץ' על העסקה שחתם רה"מ נתניהו עם חברות החיסונים לפני מספר חודשים.

"היום כבר ברור שיקח לפחות חודשיים עד שמינהל התרופות האמריקאי יאשר את זה, לאחר מכן השאלה מה קצב הייצור, לאחר מכן מדינות צפון אמריקה ואירופה קודמות לנו ואנחנו אמורים לקבל ללא התחייבות ברורה ובלתי חוזרת לקבל ארבעה מיליון חיסונים עד סוף 2021."

עוד אמר אברומוביץ': "ושאלת תופעות הלוואי, כך שאני לא יודע למה מישהו מיהר לקח קרדיט והציג את ההסכם הזה, זיכרון דברים, כאילו זה היום החגיגי החשוב ביותר בתולדות מדינת ישראל מאז כ"ט בנובמבר".

ינון מגל: "אברמוביץ יזכר כהערת שוליים בהיסטוריה. אבל האמת. אחרי הדחקה, אפילו זה לא". העיתונאי אראל סגל הגיב: "יש לי אינדיקציה שמדובר בשני חרטטנים"

שר הביטחון לשעבר אהוד ברק פרגן לפרשנים אברומוביץ' ורינה מצליח בציוץ שפרסם בטוויטר: "אברמוביץ התעלה הערב על עצמו. אבחנות מדויקות על טבע מחדלי וכישלונות הנאשם, על הסיבה האמיתית לקצב החיסונים, קופות החולים, שנתניהו ודומיו עשו הכל כדי להרוס, ועל גדי אייזנקוט, שהלוואי והיו לנו רבים כמותו. רינה מצליח והוא מבצרים איכות ב׳מדורת השבט׳"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית