באזזנט

תמונה – צילום: חיים צח, לע״מ

מביך

סת' רוגן לדני דנון: "הציוץ הכי יהודי בעולם"

שגריר ישראל באו״ם לשעבר דני דנון ביקש בטוויטר מנשיא ארצות הברית ג'ו ביידן ליצור קשר עם בנימין נתניהו, כשהוא מציין את ראשי הממשלה שהוא כבר התקשר אליהם. סת' רוגן הגיב: "הציוץ הכי יהודי בעולם: 'אתה אף פעם לא מתקשר'"

השחקן והבמאי היהודי סת' רוגן הגיב לציוץ של השגריר לשעבר דני דנון, שביקש מנשיא ארצות הברית ג'ו ביידן להתקשר לראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו. רוגן הגיב לציוץ ששותף על ידי עיתונאי מה-CNN וכתב: "הציוץ הכי יהודי בעולם. 'אתה אף פעם לא מתקשר'".

דנון, לשעבר שגריר ישראל לאו"ם, פרסם היום (רביעי) ציוץ בחשבון הטוויטר שלו ובו תהה מדוע נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן לא מתקשר לראש הממשלה בנימין נתניהו לאחר ששוחח עם שורה ארוכה של מנהיגים. דנון אף צירף את מספר הטלפון של לשכת ראש הממשלה בירושלים.
"הנשיא ביידן", כתב דנון, שאינו מחזיק באף תפקיד רשמי בימים אלה, וצירף תמונה של נתניהו וביידן, "התקשרת למנהיגים מקנדה, מקסיקו, בריטניה, הודו, צרפת, גרמניה, יפן, אוסטרליה, דרום קוריאה ורוסיה. האם לא הגיע הזמן לשיחה גם עם מנהיג ישראל – בת הברית הקרובה ביותר של ארה"ב? מספר הטלפון של ראש הממשלה הוא: 972-2-6705555+".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.