באזזנט

תמונה – אינסטגרם עמית סגל

יפוטר?

עמית סגל משיב אש לאילן שילוח: "מומלץ לך להרגיע"

העיתונאי הפופולרי עמית סגל מ'ערוץ 12' משיב מלחמה לאש הפרסום החזק בישראל אילן שילוח, שלא אהב את סדרת הציוצים שפרסם סגל לאחר עדותו של מנכ"ל וואלה לשעבר אילן ישועה במשפטו של נתניהו, שם נחשף כי בנו עבד עבור אילן שילוח יו"ר חברת הפרסום הגדולה בישראל 'מקאן'.

"אילן ישועה מצטייר מעדותו שלו כאדם רקוב וציניקן מוחלט, עתיר קומבינות, רווי אינטרסים כלכליים אישיים, דורסני ושקרן. גלימת המוסר שמנסים להלביש לו אינה עולה עליו". כתב סגל והוסיף: "נ.ב. רצוי שגם אילן שילוח ייצא לחופשה של עשור או שניים מתפקידו כמגדלור המוסרי של העיתונות והפוליטיקה אחרי מה שנחשף עליו".

אילן שילוח לא נשאר חייב ורמז לסגל על קשריו למקום עבודתו בערוץ 12: "עמית השופרון הקטן, יש לי סקופ בשבילך: אני בקשרי ידידות ועבודה גם עם הבוס שלך אבי ניר, כפי שיש לי עם מנכלי רשת/10 כחלק מתפקידי כיו״ר מקאן."

גם רעייתו של שילוח, שירה מרגלית הגיבה במתקפה: "עמית סגל השופרון, בכזה התקף אמוק שהוא חושב שהוא יכול להרשות לעצמו להקליד למוות ולתת לי משוב כאילו שהוא המפקדת בעצמה. אולי אם תסתתרי פחות תוכלי להיות יותר ממוקדת ופחות זועמת. אינני מפחדת ממך ולא תשתיק אותי או את בני ביתי לעולם".

סגל לא נשאר חייב: "גם הבן של אבי ניר עובד אצלך? גם הוא מקבל ממך במקרה מאות אלפי דולרים? גם הוא מקבל ממך דרישות להטיית סיקור? שופרון תקרא לאילן ישועה ולכל שאר האנשים שפוחדים ממך, נשמה."

סגל גם התייחס לאיום המרומז: "אגב, לא חמק מעיניי הרמז המאפיוזי בציוץ. מומלץ לך. (א) להרגיע. (ב) לעשות שיעורי בית. אבי ניר הוא מנכל קשת שבה יש הפרדה מבנית מחברת החדשות. רוצה לומר, אם כבר לאיים, עדיף היה לשים סוס מת מתחת לבית שלי".

לאחר מכן פרסם סגל סדרת ציוצים נוספת נגד שירה מרגלית ואף תמונה מהרכב היוקרתי של בני הזוג החונה במקום אסור בלב תל אביב.

סגל: "שירה מרגלית היא אחד האנשים הפחות מוכשרים שמסתובבים בינינו. כבר שנים היא מתקדמת בזכות קשריו והונו של בן זוגה, עובדת אצלו ומפוטרת על ידו בהתאם לצרכים של טייקון תורן. והצמד המאפיוזי הזה שמסתובב ומפזר איומים מביכים עוד מעז לטעון נגד שחיתות וקשרי הון שלטון. הבן של ישועה מוסר ד"ש.
הצמד הזה סבור בטעות שהשנה היא 2008, ואפשר להטיל אימה על עיתונאים וכלי תקשורת. בהזדמנות ניאלץ לדון פה במהלכיו של שילוח בזמן המחאה החברתית, בלחצים האדירים שלו על "ידידיו" בכלי התקשורת השונים ובדרכים שבהם צבר את ההון האדיר שלו, שבאמצעותו הוא מנסה שוב ושוב לבחוש בפוליטיקה הישראלית

סגל: "מרגלית מונתה לסמנכלית של בעלה, פוטרה ממנו בהריון לצרכיו של טייקון מסוים ובאקט פמיניסטי לעילא החרישה, אחר כך בעלה הקים ומימן לה אתר (שהצליח להיסגר). באמצע הייתה סמנכלית רשת בזמן שבעלה, הפלא ופלא, שולט בשוק הפרסום שממנו חיה רשת. זאת תטיף לנו מוסר? בעלה יעז לאיים בפומבי? חצופים.

סגל: "להחנות את רכב היוקרה הנוצץ שלך בחניית נכים מעיד על תחושת אדנות ועל ריקבון מתקדם. להתייחס לכל תל אביב כאל מגרש החניה הפרטי שלך – אותם דברים, פחות או יותר. מי שמכיר את ההתנהלות של שני אלה בטויטר ומחוצה לו, לא מופתע במיוחד. קול המוסר מתל אביב.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.