באזזנט

תמונה – אינסטגרם עמית סגל

לא שותק

עמית סגל תוקף: "על הגזענות של ארץ נהדרת נגד המזרחיים עוד נדבר"

לא שותק

פרשן חדשות 12 עמית סגל משיב אש למולי שגב, עורך תוכנית הסאטירה 'ארץ נהדרת' המשודרת בערוץ 12 שלעגו על הפרשנות הפוליטית שלו לאחר הבחירות שלא תקום ממשלת בנט וערבים.

בראיון לעיתונאי יעקב ברדוגו בגלי צה"ל האשים סגל את שגב בשמאלנות רדיקלית שכל מטרתו להגחיך את הימין.

https://www.facebook.com/grinbergon/videos/10159545929263729

בסדרת ציוצים שפרסם תקף סגל בחריפות את יוצרי התוכנית: "‏במשך 7 שנים (!), ראשי ארץ נהדרת לא מפסיקים לסמס לבכירי קשת בכל פעם שאני אומר משהו ימני על המסך . הם מעולם לא תקפו אנשי שמאל על האיוולת במסירת שטחים לטרוריסטים. אצלם, ראשי הימין הם נאצים, אבל הימין מסית. רחמים על אסי, שני, קיציס והאחרים שצריכים לשמש הפרזנטורים של התועמלנים האלה"

עוד תקף סגל: "‏על הגזענות של ארץ נהדרת נגד המזרחיים עוד נדבר יום אחד. אבל בקצרה: עוד לא נולד המזרחי שייצא טוב בארץ נהדרת. זה המעוז האחרון של האשכנזיות. לתדהמתם, איננו מפגרים. כולם רואים לכם".

האזינו לראיון בגלי צה"ל

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.