באזזנט

תמונה – צילום מסך

פייק פאניקה

הרשת סוערת: האם הושתלו שבבים בכדורים?

טכנולוגיית הדור החמישי של הסלולר היא אחד הנושאים הכי נפיצים ברשתות החברתיות בתקופה האחרונה, ברשת הופצו סרטונים מבוימים מאיתור צ'יפ אלקטרוני בתרופות ובמוצרים נוספים, שנועדו ככל הנראה להשתעשע על מאמיני בקונספירציה. צפו בסרטונים

הקונספירציה שמשגעת את העולם: ברשתות החברתיות מופצים סרטונים המציגים לכאורה שבבים אלקטרוניים מושתלים בתוך קפסולות של תרופות רפואיות. הסרטונים המבוימים מצליחים לא פעם להלחיץ את המאמינים בקונספירציית ה5G שמשגעת את העולם מאז החלה מגיפת הקורונה.

מבדיקה קצרה בגוגל ניתן לגלות כי הצ'יפ הוא לא אלקטרוני ולא קשור לעניין. הסרטון כמו עוד הרבה סרטונים ברשת, נועד להשתעשע על המאמינים הרבים בקונספירציות שהביאה עלינו נגיף הקורונה.

גם יזמת הנדל"ן לשעבר ענבל אור הצטרפה לקבוצת המאמינים בשידור חי בפייסבוק בניסיון להזהיר את הציבור מפני מעקבים ממשלתיים.

"IS-RAEL" עם: ענבל אור וגיא טל.

חשיפה בלעדית, ניסויים בבני אדם וחיישנים בישראל #2.

Posted by Radioactv on Wednesday, May 13, 2020

הרשת לא נשארה אדישה והגיבה בשלל ממים משעשעים על מאמיני קונספירציית הדור החמישי 5G.

בבריטניה דווח, כי בתקופה האחרונה הוצתו יותר מ-80 אנטנות סלולריות לאחר שהופצו עשרות הודעות וסרטונים מזויפים ברשת.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
תם עידן ביבי?
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.