אפקט הקורונה

אמזון השיקה חנות מיוחדת למכירת מסכות מגן לפנים

תמונה – אמזון
וירוס הקורונה הכניס לחיינו אביזר אופנתי חדש - מסכות מגן. על רקע ההצטיידות הציבורית, ענקית הקמעונאות אמזון מבקשת למכור מלאי אדיר של מסכות באמצעות חנות ייעודית שהקימה - The Face Mask Store.

לאורך תקופת הקורונה אמזון הייתה יחסית שקטה בכל הנוגע לממכר מסכות המגן. חברת הענק שבבעלות ג'ף בזוס, משיקה עכשיו חנות מיוחדת דרכה ניתן יהיה לקנות מספר סוגי מסכות – מסכת מגן מבד, מסכה חד פעמית, מסכה רפואית ומסכות מגן איכותיות ויקרות יותר כמו KN95.

כל מה שרציתם לדעת על מסכות מגן

באתר החדש מציעה אמזון לרכוש מסכות בכל כמות, מעוצבות ורגילות, החל ממסכות בודדות ועד כמויות גדולות. עלויות המסכות הרגילות אינן אטרקטיביות במיוחד עבור ישראלים, כאשר החנות של אמזון מגיעה על רקע עומס של מסכות מגן מוזלות ברשתות הישראליות.

אם אתם מחפשים מסכות מעוצבות עבורכם או עבור הילדים, החנות של אמזון מכילה מגוון רחב של מסכות מגן בעיצובים שונים, בעלות התחלתית של כ-8 ש"ח למסכה.

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!