טעות

עוגה הזייה: תושבי אילת נעצרו בגלל תמונה באינסטגרם

תמונה – אורלי דנינו

משטרת אילת עצרה למשך שבוע וחצי תושב ותושבת העיר, לאחר שפרסמו ברשת האינסטגרם תמונה של עוגת יום הולדת שרכשו מהקונדיטורית אורלי דנינו ועליה "סמים" מסוגים שונים לכאורה.

לאחר תשעה ימים, ביצעה המשטרה בדיקה לסמים שעל העוגה וגילתה שמדובר באבקת סוכר. השניים שוחררו מידית ממעצר.

עורך הדין נמרוד אבירם מהסנגוריה הציבורית מסר: "לפני שנחפזים להאריך מעצר על סמך תמונה של עוגה באינסטגרם, שזו הראיה המצביעה על חשד לסמים כשהחשוד מסביר שמדובר בקישוט על עוגה, נכון לבצע בדיקה מהירה שניתן לבצע בכל מעבדה או באמצעות כל ערכה פשוטה. לא צריך להמתין תשעה ימים במעצר עד שאומרים 'סליחה טעינו'. את יום ההולדת הזה החשוד לא ישכח".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "מעבדות מחלקת הזיהוי הפלילי פועלות ללא לאות ומספקות חוות דעת בנוגע לסוגים שונים של סמים וחומרים המצריכים לעיתים בדיקות קפדניות אשר לוקחות זמן. ככל שניתן הבדיקות נעשות במהירות האפשרית, תוך הקפדה יתרה על הדיוק בחוות הדעת הניתנת כראיה בבית המשפט".

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.