קרדיט תמונה: מלכוד 22 | יס yes

חדשות נטפליקס

ג'ורג' קלוני יביים ויככב בסרט של נטפליקס "בוקר טוב, חצות"

עודכן: 25.06.19 בשעה 0:56
אחרי המיני סדרה מלכוד 22 ב-Hulu הבמאי שחקן זוכה פרסי האוסקר ג'ורג' קלוני יביים ויככב בסרט חדש מבית נטפליקס המבוסס על הספר "בוקר טוב, חצות".
ראשי >

נטפליקס מודיעה על גיוסו של זוכה פרס האקדמיה, הבמאי והשחקן ג'ורג' קלוני לסרט קולנוע בבימויו של מארק סמית' (במאי האיש שנולד מחדש). שמו של הסרט טרם נבחר ומדובר בשלבים מוקדמים בהפקה, אולם פורסם כי התסריט יהיה מבוסס על הספר "בוקר טוב, חצות" (Good Morning, Midnight) של לילי ברוקס-דלטון.

אוגוסטין, אסטרונום מבריק ומזדקן שנשבה בחקר הכוכבים, חי במשך שנים רבות במאחזים מרוחקים ומחפש להוכיח כיצד נוצר היקום. אל המאחז הנוכחי שלו – במרכז מחקר בקוטב הצפוני, מגיעו חדשות על אירוע קטסטרופלי והמדענים נאלצים להתפנות, אך אוגוסטין מסרב לנטוש את עבודת וזמן קצר לאחר שהאחרים עזבו, הוא מגלה ילדה מיסתורית בשם אייריס.

טריילר מלכוד 22

במקביל, מומחה המשימה סאליבן נמצא על ספינה שעושה דרכה חזרה מכוכב ג'ופיטר, אחרי מחיר כבד שחקר החלל גבה ממנו; בת שנותרה מאחור ונישואים שהסתיימו. סאליבן עתה מוצא עצמו מול תקלה בספינה שגורמת לו לתהות אם אי פעם יגיע הביתה. בעוד אוגסטין וסאליבן עומדים מול עתיד בלתי-ידוע, הסיפורים שלהם משתלבים בהדרגה במסקנה עמוקה ולא צפויה.

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים