באזזנט

תמונה – הרשימה המשותפת

האזינו

ענק: ח"כ לשעבר חושף פרטים בשיחת מתיחה

דרמה משעשעת: שדרני הרדיו החרדים מנחם טוקר ויהודה שוקרון ערכו שיחת מתיחה בתוכנית "זמן אוויר" עם ח"כ לשעבר חאג' יחיא, כשעל הקו לכאורה ראש הממשלה נתניהו. במהלך המתיחה חשף יחיא פרטים מדהימים על המגעים של שליח ראש הממשלה, נתן אשל, ואף הביע נכונות לשתף פעולה בעתיד. האזינו לשיחה באדיבות רדיו קול חי

ח"כ מיקי זוהר מהליכוד הגיב: "אחלה מתיחה, חבל שהם לא האריכו אותה כדי להבין מהח"כ לשעבר עד כמה הם כועסים עלינו על כך שראש הממשלה דחה בתוקף את כל ההצעות שלהם. הכל ידוע, נפגשתי עם נציגיהם לבקשתם, הם העבירו בקשות וכולן נדחו על הסף ע"י ראש הממשלה. הפעם המקרה שונה, הם שיתפו פעולה עם כחול לבן ותמכו בהם להקמת הממשלה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.