באזזנט

תמונה – מחאות החרדים

אלימות לצפייה

תיעוד: אלימות נגד שוטרים בירושלים

שוטרות הותקפו בבעיטות וגז מדמיע במהלך הפרות סדר של צעירים חרדים באיזור מאה שערים בירושלים, במהלך חגיגות שמחה בית השואבה - כך זה נראה בוידאו

העיתונאי יקי אדמקר, פרסם את תיעוד הוידאו האלים בטוויטר וחשף מה גרם למהומה: "עוד ועוד עדויות שאני מקבל בפרטי מלמדות על כך שקבוצה של נערים מקהילת שובו בנים של הרב ברלנד היא האחראית בעיקר לאלימות אמש נגד שוטרים ונהגים יהודים ו*ערבים* בכביש 1 בירושלים. זה כלל גם השפרצת גז מדמיע על שוטרות ופגיעה קשה ברכוש תוך איום ממשי על חייהם של חפים מפשע. לדברי עד ראייה שנכח במקום מס' שעות, הכל החל כשצעירים מהקהילה הזו עשו זיקוקים, ובחור חרדי שחלף במקום נחשד כמי שצילם. בלי לשאול, כן או לא, דפקו לו מכות וכתוצאה מכך אושפז בביה"ח

עוד כתב אדמקר ומץתח ביקורת: "זו לא התנהגות של חרדים, לא התנהגות של בני אנוש. זו התנהגות של עבריינים. איזו בושה. הלוואי והמשטרה תנקוט ביד קשה כפי שהיא עצמה הוכיחה לנו שיודעת לנקוט במקרים פחות דוחים."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.