באזזנט

תמונה – אם תרצו

נגד הכיבוש

תיעוד: פעילי שמאל קיצוני וערבים מפגינים בתל אביב

פעילי שמאל קיצוני ופעילים ממפלגות הערביות הפגינו הערב בתל אביב נגד הפעילות הצבאית ברצועת עזה - צפו

בהזמנה להפגנה נכתב: "נתניהו גורר אותנו למלחמה מסוכנת שתמיט אסון על שני העמים רק כדי לשמור על כסאו. מלחמה תביא רק עוד הרג, סבל וכאב בשני הצדדים. אנחנו דורשים את הפתרון היחידי למצב: הסרת המצור מעל עזה, סיום הכיבוש, וחתירה לשלום ישראלי-פלסטיני צודק". בהפגנה ישתתפו חברי הכנסת מהרשימה המשותפת עאידה תומא-סלימאן ועופר כסיף.

יו"ר הרשימה המשותפת איימן עודה קורא לאזרחים להגיע להפגין: "מביך להזמין להפגנה שאני לא משתתף בה, בגלל שאני בטיול משפחתי מחוץ למדינה. אני קורא לכל מי שיכול להגיע להפגנה הערב בתל אביב! ההפגנה שמארגנת מק"י וחד"ש חשובה מאחר שהיא מהווה פעילות ציבורית ראשונה בלב תל אביב, שתתרחב ככל שפעולות הכיבוש ימשכו. כפי שמחינו הבוקר נגד ההחלטה של נתניהו, אנחנו מוחים גם נגד העמדה של גנץ אשר נגרר אחרי הימין בטענות ״ביטחוניות״. הביטחון של כלל אזרחי המדינה תבוא רק מביטול המצור על עזה וסיום הכיבוש של העם הפלסטיני"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.