באזזנט

תמונה – באזזנט

צפו בוידאו

תדליקו את הפנסים: "באנו חושך לגרש"

במהלך הפגנת הימין אמש בתל אביב, נגד האכיפה הבררנית נגד ראש הממשלה נתניהו, ביקשה הפובליציסטית גלית דיסטל-אטבריאן מאלפי המשתתפים להאיר עם הפנסים ולשיר יחד "באנו חושך לגרש" - נתניהו בתגובה: "תודה" - זהבה גלאון: "אבל מי באמת הגיע? דלוקי תיאוריית הקונספירציה, זמר עבר וכהניסט בהווה, עיתונאי מחמד, אינטלקטואל להשכיר, מיקי זוהר ומירי רגב" - צפו

יו"ר מרצ לשעבר זהבה גלאון התייחסה להפגנת הימין וכתבה: "עכשיו עיתונאי החצר מנסים לייפות את מה שהלך בעצרת. אבל מי באמת הגיע? דלוקי תיאוריית הקונספירציה, זמר עבר וכהניסט בהווה, עיתונאי מחמד, אינטלקטואל להשכיר, מיקי זוהר ומירי רגב. וכמובן, כתמיד, נציגיה הנאמנים של תנועת ההתנחלויות, הקרנפים העלובים שתמיד נכונו להירתם לפני כרכרת המלך"

העיתונאי ינון מגל הגיב לזהבה גלאון: "אם ממש חייבים ואין ברירה אלא לזקק את ההתנשאות האשכנזית, השמאלנית, הליברלית, החילונית, המתבוללת. אגב ,על זה בין היתר היתה ההפגנה"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.